Lista ocen Opel Astra J (339) - Całokształt

Na liście zabraknie 123 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
bardzo dobre wykończenie pojazdu; wysoka kultura pracy silnika; dobra - jak na tego rodzaju auto - dynamika; ale: dość drogi i sporo pali
~Mirek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
usterki mogą się zdarzać,ponieważ jest to nowy model,majgorsze jest to ,że GM i cała sieć serwisowa nie chcą eliminować tych usterek. BUBEL GM.!!!!!
~hehs@poczta.fm
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Dla mnie świetne nowe autko z przepiękną linia, super dodatkami z klasy wyższej. Świetnym, ciekawym wnętrzem. I co ważne mojej żonie też się podoba.
~Krzysztof Balcerzak
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Auto w leasingu za 100 tyś a jakość i komfort jak w chevrolecie za 49 tyś zł. Nie polecam - to nie to samo auto co IIIka. Silnik turbo problematyczny.
~Arek
GTC 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Auto nietuzinkowe jesli chodzi o wygląd Niestety ergonomia uzytkowania to 3+,irytujące drobne usterki elektryki
~Józek
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
kupiłem jako samochód rodzinny, duży, wygodny ze sporą ilością miejsca w bagażniku i instalacją LPG bo dużo jeżdżę
~Dawid
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Auto fajne, ale jak na taki silnik to dużo pali. 6,8l średnio zimą. Dpf wypalanie za często jeżeli się robi krótkie odcinki.
~irekirek
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Auto godne polecenia o dużym komforcie, dobrym zawieszeniu i dobrych materiałach wykończeniowych szczególnie w wersji COSMO
~Jurek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Samochód rewelacyjny zrobiłem ponad 50tys żadnych usterek oby tak dalej zaznaczam ze samochód ma już 210 tyś przebiegu
~patrykgtc
GTC 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Świetne zawieszenie rodem z insigni i astry OPC oraz wspaniałe reflektory bi-xenonowe z AFL. Nie wspominając o wspaniałym wyglądzie.