Lista ocen Opel Astra J Sedan (75) - Widoczność

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Też ogólnie ok. Wiadomo - jest to sedan, wiec ciężko porównywać z innym typem nadwozia. Ale naprawdę bardzo przyzwoicie. Z przodu dodatkowe małe boczne szybki zmniejszające martwą strefę, do tego właściwej wielkości lusterka - nie za małe, nie za duże.
~Arkadiusz
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Duże słupki przeszkadzają, a do tyłu prawie nic nie widać. Pozostają lusterka. Ale dają 5* za bi-ksenony, które robią robotę i dają 2x tyle światła co zwykłe lampy. Astra ma lepsze światła niż superb z tamtych lat, a ksenony asx to żenada. Brawo Opel.
~Krzysiek
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Do przodu i na boki jest ok, do tyłu słabo - nadal nie umiem wyczuć tego auta przy cofaniu. A jak zaparują szyby to robi sie nieciekawie. Koniecznie potrzebne sa czujniki albo kamera. Lusterka boczne nie urosly :) - nadal trochę za małe.
~Marek
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Tutaj bardzo fajna rzecza sa wycieraczki przednie obejmujace swoim zasięgiem więcej szyby niż w innych samochodach, na minus trzeba podać te dziwne malutkie trujkatne okienka przy przednich drzwiach które chyba poza wygladem nie spełniaja żadnej funkcji.
~Konrad
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Przesiadłem się z auta 3-drzwiowego i nie ukrywam że jest ciężko przyzwyczaić się do rozmiarów tego sedana. Szczególnie słupki C dają do wiwatu przy cofaniu. Sytuację ratują czujniki cofania tył ale widocznością nie kierowałbym się przy wyborze tego auta.
~Krzysiek
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Bardzo przeciętnie a do tyłu to nawet słabo. Co gorsza w tej wersji nie ma czujników cofania (polecam bo może być ciężko. Lusterka niby duże a widoczność na boki gorsza niż we wcześniej wspomnianych autach (corolla, focus).
~Kirdan
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Kamyczek w ogródku. Szerokie słupki A dosyć mocno ograniczają widoczność. Dwa razy zdarzyło się że nie zauważyłem pieszego na pasach, który idąc zgrywał się dokładnie ze słupkiem. Dosyć istotna rzecz która mogłaby być poprawiona.
~Lucjan
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Mam czujnika parkowania przednie i tylne.Niektórym przeszkadza słupek boczny-mi nie.Jeździłem wieloma samochodami-opel astra jest na 4+.Wkurza brak wycieraczki na tylnej szybie-moje przyzwyczajenie z poprzedniego autka.
~Adam
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
To jedyna rysa na wizerunku tego modelu - do przodu trochę słupki i te małe okienka psują sprawę, z tyłu jak to sedan - bez czujników lub kamerki trudniej parkować niż w innych nadwoziach. Reszta BDB. Super wszystkie lusterka
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Sedan
8,8
9,7
~Jakub
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Słupki boczne ograniczają widoczność . Przesłaniają widok głownie na pieszych . W tylnej szybie tez za wiele nie zobaczycie . A lusterka bardzo oddalają dając efekt iż auto za nami jest daleko z tyłu tymczasem jest tuż obok .
Opel Astra J Sedan