Lista ocen Opel Astra J Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW 2012-2019 (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chomik
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Narazie nic mnie nie spotkało. natomiast jak już wspomniałem dużo dowiedziałem się na temat auta przed zakupem od znajomych z serwisu. Ważniejsze usterki jakie są napotykane to: Skrzynia biegów łożyska górnych biegów się zacierają bo fabrycznie jest zalane za mało oleju do skrzyni i nie sięga tych łożysk. Dlatego zleciłem zalanie 1L oleju do skrzyni na przeglądzie zerowym to podobno rozwiązuje problem. Kolejna rzecz należy nasłuchiwać pracy...
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Nowe auto z wadą wykazaną po przejechaniu 600 km. Nie przełącza na gaz pomimo osiągnięcia wymaganej temperatury. Reklamacja uznana przez serwis Opla w Płocku bez podania konkretnego terminu naprawy. Czuję się oszukany przez Opla ponieważ kupiłem nowe auto ale z wadą już nigdy nie kupię Opla.
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
koszmar. w sumie wymieniono już 9 wtryskiwaczy gazu, 2x cewkę zapłonową, 3x świece, 1x skrzynię biegów (ostatnio znów przestaje wchodzić 2 bieg), 1x turbinę, od 20-40x wykonano diagnostykę elektryczną z powodu choinki na desce rozdzielczej bez znalezienia przyczyny
~Rafał
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Tutaj jak wyzej. Pod znakiem zapytania pozostaje skrzynia biegow ale mysle ze po 2012r opel zmieniajac olej znacznie poprawiel jej zywotnosc a ja zwiekszajac ilosc oleju w skrzyni rowniez zapewnilem jej bardziej komfortowe warunki pracy.
~szymon
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Tu tragedia, zakup nowego auta w salonie. Po 50 000 km wymiana wtryskiwaczy koszt 3000 zł. Po 90 000 km do wymiany turbo, wszystkie gumy sparciałe, jakieś sterowniki w ASO - koszt 8000 zł !!
~szymon
~Adam
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
brak bo to nowe auto. Wybieram zawsze sprawdzone dopracowane modele. Za nowinkami nie przepadam bo potem choroby wieku dziecięcego itd. Astra J to naprawdę dopracowany samochód. Czuć to na każdym kroku
~MM
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Wszystkie problemy dotyczą typowo wersji z LPG: cewki, wtryski, oraz szybciej zużywający się kolektor z turbo to trochę nie przystoi przy tak niskim przebiegu.
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Nie przełącza na gaz pomimo osiągnięcia temperatury. W nowym samochodzie 600 km bez podania terminu naprawy przez serwis Opla w Płock.
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
7,8
9,4
~Zygmunt
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
awaria czujnika przełanczania z BP na LPG po wymianie szarpie przy zmianie rodzaju paliwa?BP/LPG kilka wizyt w serwisie brak efektów
Opel Astra J Sedan