Lista ocen Opel Astra J Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW 2012-2019 (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~schneiper
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
68.800 zł brutto - tyle kosztowała Astra 1.4T LPG 140 KM. Wyposażenie nieco "ponadprzeciętne" - dzienne LEDy, automatyczne światła mijania, czujnik deszczu, klimatyzacja dwustrefowa, felgi alu, srebrne listwy przy szybach i kilka innych mniej/bardziej istotnych gadżetów. Najważniejsze jednak, że sama instalacja kosztowała ok. 2.000 zł (jak wiadomo za tę cenę można kupić instalację I generacji do TICO). Co więcej przy instalacji fabrycznej...
~Paweł
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
To największa zaleta. Auto z takim poziomem wyposażenia (tempomat, klima auto dwustrefowa, czujniki deszczu i zmierzchu, światła dzienne led, czuniki parkowania, światła przeciwmgielne przód, kontrola trakcji, komputer, instalacja gazowa, kolor metalik, listwy srebrne przy oknach, alufelgi, podłokietnik kierowcy i pasażerów tył) kosztował mnie 66200,00zł Cena nieosiągalna u konkurencji za ten poziom wyposażenia.
~Ulu
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Jak na cenę 85 000 zł spodziewałem się czegoś więcej. Przesiadłem się z Golfa i komfort w VW był dużo większy. Jak dla mnie konstrukcja Opla Astry jest nieprzemyślana do końca. To wygląda tak jakby nikt z Opla tym samochodem nie jeździł przed rozpoczęciem masowej produkcji samochodu? Po 2 latach użytkowania widać, że niektóre plastiki sie "rozłażą" czy tez wychodzą uszczelki ze swoich prowadnic.
~Adam
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Materiały przyzwoite, trochę skóry na kierownicy i fotelach, auto się prezentuje naprawdę zacnie a w tej cenie taka pakowność, osiągi, wyposażenie i fabryczne LPG (świetnie rozwiązane) - nie ma drugiej takiej oferty, Każde inne auto po doposażeniu w gaz wychodzi min 10 tys. drożej i trzeba stracić gwarancję albo jeździć przez ten czas na PB a to kolejne złotówki
~Marek
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Jakość wykonania jest tragiczna. Myśle że właśnie to spowodowało że Opel jest na granicy bankructwa. Jacyś iżynierowie i projektanci wymyslają w miarę fajne auto a fabryka poprostu to s... zepsuła, do tego serwis w którym mam wrażenie naprawy są robione na chybił trafił w dodatku na 100% przez ludzi którzy maja raczej niewiele wspólnego z samochodami.
~Kirdan
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Cena samochodu bardzo korzystna, myślę że ciężko o lepszy stosunek jakości do ceny. Nasz egzemplarz składany na zamówienie ze wszystkimi możliwymi opcjami oprócz okna dachowego, webasto i FlexRide zamknął się w 70tys. zł. Warto poszukać odpowiedniego auta u kilku dealerów, porównać ceny, negocjować.
~Konrad
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Gdyby nie trzaski w kabinie byłoby rewelacyjnie. Zapłaciłem za auto z LPG prawie 70 tys, z pakietem Upgrade II, z pakietem oświetleniowym oraz radiem CD 600 (kolorowy wyświetlacz). Cena bardzo dobra i długo o nią walczyłem. Z tym wyposażeniem u konkurencji w chwili obecnej nie znajdziecie niczego lepszego.
~50 +
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Rozsądek i wygoda w niewygórowanej cenie aczkolwiek standardowe wyposażenie w podstawowe rzeczy(za chlapacze o zgrozo trzeba dopłacić lub targować się ze sprzedawcą) kiepskie, za dodatkowe trzeba słono dopłacać (np. koło dojazdowe).
~Rafał
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Tutaj bezkonkurencyjnie. Auto fajnie wyposazone duze i niemieckie na dodatek bezawaryjne i piekne z instalacja lpg za 63tys zl. Jestem bardzo zadowolony z tego co otrzymalem za ta kwotę patrzac na propozycje konkurencji.
~mvs
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Cena na poziomie golfa, może octavii ale za to większe rabaty i wyposazenie można wyciągnąć. Choć brak np osłony pod silnikiem czy uchwytu na okulary może drażnić w wersji wyposazenia UPGRADE 2 ( dawniej to chyba był COSMO).
Opel Astra J Sedan