Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW 2014-2015 (5) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Goodman
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
Jak na auto, które jest amerykańską wizją auta europejskiego, udającego samochód niemiecki, to jest zdecydowanie za drogie. No chyba, że kupujemy auta na kilogramy, wtedy, to jest przyzwoity stosunek "ilości" kupowanego samochodu do jego ceny. Średnio wychodzi trochę ponad 46zł za kilo, czyli tyle, co dobry żółty ser, albo łosoś.
~Davidov97
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
Szukałem kilku kombi z dobrym wyposażeniem i dobrym silnikiem na równi osiągi/ oszczędność. Padło na Astre, ponieważ żadna inna marka nie ma tyle do zaoferowania w wersji buisness niż Opel ! Jeśli dają jedno, biorą drugie a w Astrze mam wszystko co, co w innych markach miał bym w trzech samochodach.
~Paweł
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
Dramat. Auta konkurencji w podobnej cenie oferują więcej i lepiej. Unikajcie Opla jak ognia. Nowa Astra to właściwie ten sam badziew co moja wersja. Widziałem siedziałem. Ta sama tandeta w materiałach, różni się tylko designem. Unikajcie Opli jeśli nie jest Wam obojętne czym jeździcie
~opelek
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
z kamera i duza navi naprawde ladne autko
~Majestic
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
kupilem rocznego, wiec polowa ceny katologowej
Opel Astra J Sports Tourer Facelifting