Oceny Opel Astra J Sports Tourer 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW 2012-2012

Opel Astra J Sports Tourer 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW 2012-2012 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Astra J Sports Tourer 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW 2012-2012

2,9
~Damian
Sports Tourer 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
NIgdy więcej opla, oprócz tego że jest ładny przestronny dość komfortowo się prowadzi to jest moja życiowa porażka. Samochód ma 4 lata, kupiłem go jak miał 3.5 roku. W okresie 1.5 miesiąca włożyłem do niego już ponad 4 tysiące PLN. Co chwilę się coś psuje, a to płyn chłodniczy wycieka a to jakiś trójnik do wymiany, cewka zapłonowa plus świece, ostatnim wydatkiem jest pompa wody do wymiany, czyszczenie przepustnicy.. Ufff.... mam już dość....
3,2
~bob
Sports Tourer 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Na plus jakość plastików i design. Jak gwarancja się skończy to pojawiają sie masowe problemy
~blus
Sports Tourer 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Moim zdaniem jeden z ładniejszych kombi na rynku, ładna deska rozdzielcza , dobra ergonomia, materiały wykończeniowe dobrej jakości dobrze spasowane.
~LDZ Driver
Sports Tourer 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Problematyczny układ chłodzenia. Ciągle z czegoś kapie. Niestety układ projektowany na 105-110 stopni - a osprzęt plastikowy. (Silnik)
~LDZ Driver
Opel Astra J Sports Tourer