Oceny Opel Astra J Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW 2010-2012

Opel Astra J Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Astra J Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW 2010-2012

3,6
~122 tys km OPINIA Tomka
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Wszystko umieszczam tu; porównam Meganke III 1.5 dci 2010 r z Oplem Astrą 1.7 CDTI 125 kw 2010 r Auta kupione prawie w tym samym czasie i o zblizonym przebiegu astra 3000 tys km mniej . SILNIK wiadomo 85 kw nie dorówna 125 kw, lecz roznica jest znikoma astra megane ( niwiem dlaczego waga podobna a taka mała dysproporcja mimo 125 kw) SPALANIE Megane max 5.0 litra miasto Astra 2 - 3 litry więcej (pomimo bujd renault tak jak i opla nie...
4,1
~Piotr F.
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Na razie trochę mam odczucioe że wsiadłem do mniejszego i wolniejszego auta od Astry H bagażnik tylni jest mniejszy pomimo tego że wydaje się większy, na plus to zawieszenie i wyciszenie auta oraz nowy design
~Piotr
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Nic dodać, nic ująć. Już 3 miesiące przed zakupewm zaprzestałem dalszych poszukiwań, wiedząc, że to o to mi chodzi. Jakby mi ktoś takie auto pokazał za 50 lat, no, OK, może bym uwierzył, ale teraz... Jak ta Firma to robi?
4,1
~Arek
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Pomimo paru mankamentów (DPF i pęknięta głowica zaworowa), jestem ogólnie z auta zadowolony.
~WahChing
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Na poczatku mialem drobne problemy z silnikiem. Falowanie obrotow, szarpanie, zapchany egr. Po wymianie czujnika pompy paliwowej i przeczyszczeniu egr problemy ustapily i zmniejszylo sie spalanie. Pojawila sie nastepna usterka, klekotanie silnika. czeka mnie takze wymiana turbo. silnik moglbyc bardziej dopracowany. (Silnik)
~vwmaniak
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Astrę 1,7 125KM ST użytkuje od 2011 roku. Przebieg aktualny ~80kkm. Średnie spalanie liczone z całego baku oscyluje zazwyczaj w granicach 5,8-6,4l. Komputer zaniża spalanie o ok. 0,1 - 0,4 litra zależnie od rodzaju tras, (im więcej dalekich tras tym wynik z komp. bardziej zbliżony do rzeczywistego) być może ma to związek z wypalaniem DPF-a. W moim przypadku z nim na całym dystansie nie było nigdy problemu. Samochód eksploatowany w stosunku... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Tomek
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Najlepszy silnik do tego auta to 2.0 zbyt duża masa na 125 km, moje waży prawie 1.6 tony (Silnik)
Opel Astra J Sports Tourer