Lista ocen Opel Astra K Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW 2015-2019 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Bezkonkurencyjny. W 2017 nie było tak taniego i dobrze wyposażonego auta, jedynie co to około 10% tańszy fiat tipo miał pośredni wtrysk i mniejszy moment obrotowy, ale fatalne materiały, cała reszta była droższa. Obecnie konkurentem pod względem wyposażenia mogła by być Kia Ceed z nową turbobenzyną 1.4.
~Filip
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
W okresie, w którym szukałem samochodu nie było innych samochodów za taką cenę z tak dobrym wyposażeniem (automatyczna dwustrefowa klima, wyświetlacz z możliwością podłączenia android auto/apple car, czujniki parkowania przód tył).
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Przy 58tys km odchodzi skóra z góry kierownicy i plastik z uchwytów boczków drzwi. Do tego mocno te uchwyty skrzypią przy najmniejszym pociągnięciu. Słaba jakość. Strach jak to będzie za parę lat wyglądało.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Za te Astry chcą duże pieniądze a to nie jest tego wartę cała buda skrzypi w słupkach jak się jedzie po dziurach. Wadliwe wysprzęgliki luzy na maglownicy przy 70tyś km I przy tym skrzypienie maglownicy.
~Bartosz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Bezapelacyjnie trudno dostać tak dużo za tak mało. Chociaż Astra I tak nie jest tania, to jakość i ilość wyposażenia za tę cenę sprawia, że całkowicie się to opłaca.
~Daniel Sito
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jak dla mnie auto zasługuje na chwale. Jeździłem wieloma autami nowymi i starszymi i żadnym nie jeździło mi się tak wygodnie. Trasy średnio 2tys km w tydzień
~Allroad
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Możliwość negocjacji sporych rabatów i dobra ogólna jakość czyni ten samochód całkiem atrakcyjnym w swojej klasie
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Za te pieniądze nie uda się kupić równie szybkiego i fajnego auta. Ten samochód się nie nudzi.
~Maciej
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jeżeli ktoś to auto kupi na firmę albo w promocji to trudno będzie znaleźć konkurenta!

Usterki Opel Astra K

Opel Astra K – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kacper
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Uważam, że kwota za jaką kupiłem ten samochód była adekwatna do egzemplarza.
Opel Astra K Hatchback 5d