Lista ocen Opel Astra K Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW 2015-2019 (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Rozmiar szyby tylnej, jak na nowe auto i przerośnięte słupki C była w porządku. Problem natomiast pojawiał się z masywnymi słupkami A i widocznością na boki. Sprawy nie ułatwia spore lusterko z czujnikiem deszczu na środku przedniej szyby. Kilkukrotnie podczas wyjazdu z parkingu/ulicy, na ostatnią chwilę zauważyłem nadjeżdżające auto. Pomimo wysokiego ustawienia fotela, sprawia wrażenie mega obudowanego. Na minus czujniki parkowania. Pomimo...
~Daniel Sito
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Podgrzewane fotele fajna sprawa ale to już prawie standard w aucie. Tylnia kanapa również podgrzewana. Miejsca w aucie jest o wiele więcej niż w poprzednich modelach każdy kto nie zna tego auta dziwi się jak Astra urosła. Funkcjonalny panel sterowania klimatronikiem i innymi bajerami usunięcie dziesiątek przycisków było dobrym pomysłem. Radio czytelne nagłośnienie bardzo dobre lecz trochę w swoim modelu zwiększyłem moc poprzez dołożenie tuby w...
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Widoczność jest jaka jest. W starszych autach było jednak więcej przestrzeni w środku, mniej zabudowany środek auta przez co było jakby więcej widać na zewnątrz. Jednak czujniki przód tył plus kamera plus automatycznie parkowanie załatwiają większość problemów. Do tego blis asystent pasa i radar.
~Bartosz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Do przodu jest bardzo dobrze. Wycieraczki zostawiają za duży pasek niewytartej szyby po stronie kierowcy to jedyny minus, ale malutki. Do tyłu przez lusterko wsteczne jest ok, lusterka boczne dobrze, ale się szybko budzą podczas deszczu w Megane było lepiej pod tym względem.
~Maciej
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Miejsca w środku na tle poprzedniego modelu - OGROM! Sterowanie wszystkim świetne! Kierownica fajnie leży w dłoniach. Fotele są fajne ale w Fordzie bardzie wygodne
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
W zasadzie dobrze poza lusterkami, które może za bardzo są cofnięte w stronę kierowcy. Ale to nie jest wada, a cecha, która nie obniża oceny.
~PawełTG
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Do przodu i na boki dobra, do tyłu kiepska. Są jednak czujniki parkowania i kamera cofania. Tylna wycieraczka powinna mieć dłuższe pióro.
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Do tyłu średnia widoczność, mam wrażenie, że lusterka boczne są trochę za blisko kierowcy ale może ja tak mam.
~rucio92
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Bardzo dobra widoczność z przodu jak i z tyłu. Auto nie ma wielkich rozmiarów zewnętrznych mimo iż w środku najmniejsze nie jest.
Dziennik kosztów dla Opel Astra K Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
7,2
~Ant
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Słaba widoczność przez słupek z przodu. Z tyłu tak jak w swojej klasie szału nie ma ale jest ok.
Opel Astra K Hatchback 5d