Oceny Opel Astra K Hatchback Facelifting

Oceny Opel Astra K Hatchback Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Opel Astra K Hatchback Facelifting

~mariusz
Opel Astra K
Auto służbowe. Im dłużej jeżdżę tym bardziej się do niego przekonuję. Mam środkową opcję wyposażenia. Osobiście bym kupił to auto jedynie w opcji z pełnym wyposażeniem. Samochód jest katalogowo drogi i aspiruje do klasy premium. Wnętrze wykonane bardzo dobrze, jednak samo spasowanie karoserii jest przeciętne. To auto jest po prostu przeciętne. Zawsze astra była tanim dobrym autem. Ta opcja jest po prostu za droga. W pełnej opcji zaczyna...
~Michał
Opel Astra K
Wizualnie fajny, nie podoba mi się tylnia klapa. Silnik 3 cylindrowy oszczędny i bardzo dymaniczny. Jestem ciekaw jak długo wytrzyma turbo. Wewnątrz miejsca tylko dla 4 osób. Bardzo wygodne i intuicyjne sterowanie multimediami. Fajne zawieszenie-twarde na zakrety, ale w środku nie trzepie.
~Marcin Polska
Opel Astra K
Poprawny klasyczny hatchback. Nie szokuje stylistyką, nie wyróżnia się z tłumu ale daje poczucie komfortu, wygody i bezpieczeństwa.
~Spedegonzales
Opel Astra K
Idealne auto kompaktowe dla jednej lub dwóch osób dorosłych + ewentualny mały szkrab.
~taki jeden
Opel Astra K
Samochód w trasie ok 600 km z trzema rowerami na dachu spalił niecałe 40 l . Unikałem autostrad, czyli droga od wioski do wioski przez całą Polskę.
~taki jeden
Dziennik kosztów dla Opel Astra K Hatchback Facelifting
6,3
Opel Astra K
dynamiczny, w miarę oszczędny (głównie trasa spalanie około 6l/100km), dźwięk silnika jednak tragiczny, jak w kosiarce (Silnik)
Opel Astra K Hatchback Facelifting