Ocena kierowcy - Opel Astra K Sports Tourer

Don, 2 lata temu
Silnik 1.6 CDTI 160KM 118kW
Rok produkcji 2017
Opel Astra K Sports Tourer 1.6 CDTI 160KM 118kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Gdyby nie koszty wymiany rozrzadu i 2 masy silnik idealny. Bardzo cicha praca silnika. Niezwykła elastyczność. Świetne spalanie i duża moc dzięki 2 turbinom.
Dziwna skrzynia. Krótkie przelozenia. Czasem bieg lubi nie wejść. Trzeba precyzyjnie wbijać biegi.
W mojej wersji są dodatkowe poprzeczki w zawieszeniu co daje lepsze prowadzenie. Słychać czasem pracę zawieszenia. Przy szybkiej jeździe a ten silnik do tego zachęca Auto prowadzi się dobrze.
Delikatna nie ocynkowana blacha. Po gradzie dużo wgnieceń. Elementy przodu lubią się rozjeżdżać na ślizgach i trzeba poprawiać co jakiś czas aby były idealnie spasowane.
Przednia szyba przy moim wzroście prawie 2 m to porażka. Wielki plaster za lusterkiem z czujnikami ogranicza mi widoczność. Dolozylem rejestrator mam po środku jeszcze mniej widoczności. Boczne szyby zadowalające. Tył wynagradza mi kamerka oryginalna w radio.
Przy 2 dzieci wszystko mieszczę. 2 foteliki z tyłu i nik więcej tam nie usiądzie. Można dokupić kratkę i ładować po sufit. Kanapa składa się za pomocą guzika. Rewelacja. 65 cali w kartonie mieści się po skosie do auta.
Grzana kiera fotele kanapa klima daje rade w każdych warunkach. Chłodzenie foteli pomaga w lato.
Mam prawie 2 m mieszczę się bez problemu. 4 dorosłe osoby mieszcza się bez przeszkod.
Czasem słychać żwir w nadkolach. Poza tym rewelacja.
Jedynie koszta rozrządu i 2 masy przyprawiły mnie o siwe włosy i uszczupliły portfel o 8tyś. Poza tym Auto bez awaryjne bez problemowe. Odpala w największe mrozy.
Zapłaciłem 50tys za używany egzeplarz. Uważam że cena adekwatna do jakości produktu.
Nic zupełnie nic się nie dzieje.
Nic się nie dzieje.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 CDTI 160KM 118kW [l/100km]