Lista ocen Opel Combo C Tour (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gitara
Tour 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Przy prędkościach w granicach do 110 km/h praktycznie porównywalna głośność jak w samochodzie benzynowym , oczywiście nie na postoju na biegu jałowym. Na początku lat 90-tych miałem Ładę combi i była zdecydowanie głośniejsza niż Opel.
~Mateusz
Tour 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Duże boczne lusterka, które poprawiają widoczność, powodują jednak słyszalny szum przy wyższych prędkościach. Duża przednia szyba również stawia opór. Myślę, że hałas w Combo to kwestia przyzwyczajenia.
~raf
Tour 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
głośno, głośno, głośno; nie nadaje się kompletnie na autostrady, powyżej 110 hałas trudny do zniesienia (po 2 godzinnej jeździe autostradą ogłuchłem)
~Szwajcar00
Tour 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Z wyciszeniem już mówiłem. Ogólnie jest przyzwoicie ale po przekroczeniu 100 kilometrów na godzinę zaczyna się już ten ból.
~paniczkamil
Tour 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Ja mam szerokie opony na niskim profilu - troche szumią, zawias w bdb stanie to i nic nie stuknie ani nie puknie.
~misiek1
Tour 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
No tu już auto wypada trochę gorzej. O ile do 100 km/h jest jeszcze OK, to powyżej już przeszkadza odgłos silnika.
~Wojtek
Tour 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Wyciszenie jest skromne, do tego mało opływowa sylwetka auta nie sprzyja komfortowi akustycznemu.
~gieras
Tour 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Głośny silnik, słabe wyciszenie, szum wiatru słyszalny, słysże jak pracuje zawieszenie.
~First81
Tour 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Czytelnia to nie jest... Wyciszenie przeciętne. Zastosowałem olej Liquimoly Liechtlauf i zamilkły popychacze.
~ricardo
Tour 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Dosyć dobrze mam do wymiany plecionkę w wydechu 150 zł z wymiana więc się nie będę wypowiadał
Opel Combo C Tour