Lista ocen Opel Combo C Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW 2004-2011 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kb.507229374
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Czasem czuję się jakbym siedział na fotelu przed telewizorem (siedzisko jest dość płaskie). Podróżowanie na dłuższych trasach jest trochę męczące. Duży plus dla pojemnej półki nad głową.
~ipaq
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
no, tu to mi dogodzili, jak na moje potrzeby poprostu super, zwłaszcza z tyłu, bez stresowo można rodzinkę zaprosić, chyba jeden z obszerniejszych pojazdów w klasie, napewno większy niż Citroen Berlingo I
~wpnadolny@gmail.com
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Masa miejsca nad głową. Wbrew pozorom również za fotelami. Regulacja wysokości kierownicy w jednej płaszczyźnie dla osób o standardowej posturze powinna być wystarczająca.
~tojfel
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
przestrzen uwazam za super... szczegolnie tylna kanapa, z bagaznikiem tez nie ma problemu dobre dojscie, u mnie jest podnoszona klapa w calosci co uwazam za nieudane
~eddi29@op.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Mam 190 cm jeżdżę na fotelu kierowcy i jest ok. Pasażer obok nie ma już tak kolorowo. Brak regulacji fotela pasażerskiego na odległośc to zdecydowany minus
~zdrajczyk
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Jestem dość wysoki (196cm) i mam miejsca w sam raz. Ktoś większy już może mieć problemy. Jedyny minus to brak regulacji kierownicy w pionie.
~dawzaj@wp.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
przestrzen dla kierowcy jaK ROWNIEZ PASAZERA JEST REWELACYJAN ZAROWNO duzo miejsca z przodu jak i ztylu przy maksymalnie odsunietym fotelu
~wojtek.cieslak@wp.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Mam 190cm i czuję sie swobodnie w tym autku.Przesiadłem sie z vana i szoku nie było tak więc patrząc na gabaryty zewnętrzne super.
~leśny
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Porównując z Doblo i Berlingo (99r) to Combo nie ma sobie równych, szczególnie jeżeli chodzi o przestrzeń z tyłu, dla pasażerów.
Dziennik kosztów dla Opel Combo C Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
6,2
~:)
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
miejsca na nogi(nie przesadzajac) jak w vanie.ja mam 185cm i bez problemu nogi prostuje z przodu jak i z tylu.
Opel Combo C Van