Lista ocen Opel Combo C Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW 2004-2011 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kb.507229374
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Bardzo duża szyba przednia, wysokie szyby boczne, duże lusterka. Lusterka można ustawić tak że widzimy tylne koło (przydatne przy parkowaniu blisko krawężnika, niskiego słupka) oraz całą wysokość tylnego słupka do wysokości dachu. Dużym minusem jest słupek A (szyby przedniej) oraz powierzchnia lusterka które przy skręcie na skrzyżowaniu potrafią zasłonić cały samochód innego użytkownika.
~pilarczyk29@wp.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
super duza szyba przednia, wymagajace przezwyczajenia slupki przednie nie sa one najciensze i przy pokonywaniu zakretow wymagaja ruchu glowa bo troszke zaslaniaja z tylu niezbyt, samochody jadace w pewnej odleglosci sa niewidocze a to za sprawa symetrycznie dzielonych drzwi powinny byc asymetryczne lusterka poprostu super
~Bo
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Lusterka wsteczne zapewniają doskonałą widoczność polskich krajobrazów, mi w czasie jazdy wystarczy widok tego co się dzieje za mną na drodze. A istotną wadą zwierciadeł wielkości łopaty śniegowej jest przesłanianie tego co dzieje się na pasach.I nie wygląda to estetycznie.
~leśny
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Do tyłu koszmar. Słupek tylnych drzwi jest na środku i nie widać kto za nami jedzie, do tego szerokie tylne słupki i długi tył utrudniają manewrowanie w jeździe do tyłu. Jak ktoś ma poniżej 160cm wzrostu to koszmarem są również ogromne lusterka które zasłaniają pieszych na pasach.
~ipaq
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Pomomo wielkiej przedniej szyby bez rewelacji, lusterka boczne to kwinestencja prostactwa, (nie mylić z prostotą), skutecznie zasłaniają zwłaszcza pieszych na przejściach i po skręcie, odwdzięczają się podczas cofania, jeździłem dostawczakami więc cofanie \"na lusterka\" zostało.
~wpnadolny@gmail.com
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Do przodu kiepska widoczność przez szerokie słupki wymaga kontrolnego wychylania się na boki przy dojeździe do skrzyżowań - można łatwo przegapić obiekty poruszające się w naszym kierunku: za lewym słupkiem pieszego, za prawym - auto osobowe.
~zdrajczyk
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Jeśli chodzi o widoczność z przodu, najlepsze autko jakim jeździłem. Wysoka szyba przednia daje wrażenie dachu panoramicznego. Za to wielki plus. Co do widoczności w tył, niestety mój model jest oklejony, więc się nie wypowiadam.
~wojtek.cieslak@wp.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
To była pierwsza rzecz która rzucila mi sie w oczy przednia szyba jest ogromna naprawde wszystko widać rewelacja.Wiadomo że do tyłu przy drzwiach wachadłowych są pewne problemy ale coś za coś.
~Bartek
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Mam Cargo wiec w pewnych sytuacjach jest cieżko wyjechać (paka z blachy). Świetne duze lustra. Przez szyby w drzwiach niewiele widać (źle podzielone) ale lustra wystarczają.

Usterki Opel Combo C

Opel Combo C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~uki84
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
ty niestety minus.wersja wan z blaszana buda:/do przodu widocznosc jest ok,ale cofanie poprostu na czuja.lusterka duze i dobrze wykonane.
Opel Combo C Van