Lista ocen Opel Corsa B Hatchback (414) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 601 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sla_mio@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
wymieniłem pasek rozrządu z rolką napinacza j/w (planowo) oprócz tego uszczelniacz lewej półosi i wieszaki układu wydechowego - gumowe szt. 2 (ponad plan) szykuje się zmiana tłumika tylnego
~Witek63
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Nigdy nie stałem na drodze czekając na cud lub zamiłowanie. Za to mojej Corsie jestem bardzo wdzięczny. Serwisowana na na bieżąco odwdzięcza się brakiem niespodzianek.
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
17-letni samochód zaliczył tylko dwie poważne usterki - klimatyzacja (już nie do naprawienia) i dekompresja silnika (planowanie załatwiło sprawę). Jak na ten wiek jest naprawdę dobrze.
~Corsa2013
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Minus za osprzęt silnika- EGR, przepływomierz, lambda, krokowiec- potrafią kosztować i pojawiać się dosyć często. Plus za rozrząd- 181 000 na blacie i łańcuch milczy.
~arkadiusz
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
tutaj musze dać najwyższą ocenę! autko jest tak prosto zbudowane i ma dosyć ubogie wyposażenie więc nie bardzo ma sie co psuć, ponad 3 lata latam i żadnej poważnej awarii:)
~phungus
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Przez 5,5 roku użytkowania wymieniłem czujnik położenia wału korbowego, pompę wodną i napinacz paska. Poza tym tylko paliwo , filtry i olej (no i klocki) - czyli normalna eksploatacja.
~fan_groclinu@op.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
sprężarka od klimy miała wyciek zregenerowali i chodzi dobrze ale to że tak powiem element luksusu nie potrzebny w eksploatacji dlatego taka ocena wysoka bo nic się nie dzieje.
~andrej158@gmail.com
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Nic!!! Może poza tym, że jak go kupiłem (pięciolatka) szumiało mu sprzęgło. Teraz ma jedenaście lat i nadal sprzęgło szumi - pewnie z takim sprzęgłem go sprzedam.
~Mikser78
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
EGR i przepływka to bolączki tego silnika. Jeżdżąc od 4 lat nie miałem myśli, że wyjeżdżając z garażu nie dojadę do celu. Nawet w mrozy wsiadam odpalam i jadę.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback
6,2
7,1
8,7
~lubie_zakupy@o2.pl
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Z moim silnikiem Isuzu,jest też japoński rozrusznik i japonski alternator.Obie te rzeczy były naprawiane a nie jest to tanie ! Naprawdę to największe mankamenty w tym aucie.
Opel Corsa B Hatchback