Lista ocen Opel Corsa B Hatchback (414) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 602 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kris
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
wentylator chłodnicy zrobił bach! i musiałem się zatrzymać bo płyn chłodzący się wylał pod wpływem ciśnienia i za samochodem był ślad jaki zostawia ślimak
~Piotrek Tr
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Problem z wybierakiem skrzyni, źle umiejscowiony alternator podatny na zalanienie i zagrażający pożarem. Padający rozrzusznik.
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Brak. Całe wyposażenie auta w moim przypadku jest w pełni sprawne. Brak świecących kontrolek, brak szarpania, brak zmartwień.
~mateusz222
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
nic nic nic i jeszcze raz nic powaznego sie nie psulo, wsiadasz i jedziesz, nigdy mnie nie zawiodl.jedynie alternator padl
~Misza_3_3
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Auto po wielu naprawach, większość silnika wymieniona, skrzynia biegów również, hamulec ręczny odmówił współpracy, klakson również
~michap_88
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Silnik trwały i niezawodny. Ewentualnie psuję osprzęt. Mi padł alternator. Koszt za nowy ale nieoryginalny to troszkę ponad 300zł.
~Posiadacz corsy
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Hmm nigdy nie stanąłem na drodze także nie powiem że jest źle. Auto ma swoje przypadłośći, które można wyeliminować.
~lukasz2557
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Każdą usterkę w tym samochodzie da się przewidzieć. Mówi do właściciela jeśli odczuwa jakieś dolegliwości. :)
~JACHOŚ
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
WSZYSTKIE MOJE USTERKI BYŁY ZWIĄZANE ZE WCZEŚNIEJSZĄ EKSPLOATACJA AUTA W PIZZERI A TO WSZYSTKO PRZEZ DUŻE ZANIEDBANIA
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback
6,2
7,1
8,7
~devid
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Również nie najlepiej Padła kolumna kierownicza, drążki kierownicze i prawdopodobnie zawieszenie. Wymieniany silnik.
Opel Corsa B Hatchback