Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW 1997-2000 (106) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grezur
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Średnio. Nie jest bardzo mało ale też przesadnie dużo. Mam 185 cm wzrostu i przy najniższym położeniu fotela kierowcy brakuje mi 3-5cm do dachu. Fotel kierowcy jak dla mnie jest niewygodny. Zbyt płaski, płytki i twardy. Jeśli z przodu siedzi wysoki kierowca to z tyłu jest raczej mało miejsca. Jeśli posadzimy z tyłu 2 większe osoby to o 3 w środku możemy zapomnieć. Mnie po ok 100km w trasie zaczynają boleć plecy w okolicy odcinka lędźwiowego. W...
~grezur
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Średnio. Nie jest bardzo mało ale też przesadnie dużo. Mam 185 cm wzrostu i przy najniższym położeniu fotela kierowcy brakuje mi 3-5cm do dachu. Jeśli z przodu siedzi wysoki kierowca to z tyłu jest raczej mało miejsca. Jeśli posadzimy z tyłu 2 większe osoby to o 3 w środku możemy zapomnieć. Mnie po ok 100km w trasie zaczynają boleć plecy w okolicy odcinka lędźwiowego. W Lagunie mam ten ból dopiero po przejechaniu 400-500km. Środkowy pas na...
~Baśka
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Dla dużych mężczyzn (zwłaszcza siedzących obok siebie) trochę ciasno, ale w końcu auto ma tylko 380 cm długości i należy do maluchów! Na kanapie z tyłu normalnie przewoziłam pasażerów, którzy nigdy się nie skarżyli. Wsiadanie do wersji 3-drzwiowej (odchylane fotele przednie) naprawdę dobrze rozwiązane. Po obaleniu tylnej kanapy hatchback zadziwiająco ładowny (szeroki kadłub)!
~woj
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Mam 188 cm wzrostu - i nie jest to idealne auto na moj wzrost, zwlaszcza jak sie ma problemy z kolanami. Wysokość fotela kierwocy w wersji swing jest co pawda regulowana, ale chyba nie każdy może tam się czuć komfortowo. Ale da się z tym jakoś jeździć - nawet do Dubrownika... Pasażerowie z tyłu mogą mieć gorzej. Ale w trzy sosoby można jechać w trasę na luzie.
~devid
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Na początku ciężko ustawić dobrą pozycję fotela. Po czasie się przyzwyczajasz, ale lepiej już nie zmieniać. Kierowca i pasażer siedzący obok mają bardzo dużo miejsca. Z tyłu jest już znacznie gorzej, ale usiedzą 3 osoby średniego wzrostu. Powyżej 190cm musieliby już podkulać nogi. Widoczność przez tylną szybę praktycznie zerowa z powodu pasażerów.
~Pawel
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Dla kierowcy sporo, z tylu kiepsko powyzej 185 cm wzrostu, dla mnie w porzadku. Siedzenia wygodne, z tylu (wersja z 3 zaglowkami) nalezy podniesc zaglowek przy ktorym sie siedzi bo inaczej jest malo wygodnie. Autko dla 2 osoby. Bagaznik 280 wystarcza na maly bagaz, jeden z wiekszych bagaznikow w swojej klasie.
~Witek63
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Przy tych wymiarach samochodu rewelacja. Jechałem w 2 osoby i pies rozmiarów cielaka, bagaż, trasa 300 km i było sporo miejsca, po zdjęciu półki bagażnika pies miał komfort. Półka została w domu bo miejsca na nią nie było. Przewoziłem też karnisze i deski długie na 2 metry.
~lukas000-19
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Mam ponad 180 cm wzrostu a nie mam problemów z zajeciem wygodnego miejsca za kierownica. Owszem wtedy za mną z tyłu nie ma już zbyt dużo miejsca, ale nie kupowałem tego auta z myślą o przewożeniu kompletu pasażerów. W głównej mierze poruszam sie sam, lub z drugą osobą.
~arczar
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
jestem pod dużym wrażeniem. Zaskoczyło mnie sporo miejsca wewnątrz, zarówno z przodu z tyłu i w bagażniku. Mam małe dziecko i bez problemu chowam wózek do bagażnika. A z tyłu siedzi sie w miarę wygodnie,(183 cm) jadąć przy maluchu, który siedzi na foteliku z boku.
~ocsjz
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów również oceniam doskonale. Mam 185 cm wzrostu i nie mogę narzekać na komfort jazdy, a samochodem pokonuję długie trasy. Cztery osoby podróżują naprawdę komfortowo. Jazda w piątkę mogłaby być uciążliwa.
Opel Corsa B Hatchback