Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW 1998-2000 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzesiek0192
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Jakość jak najbardziej jest wpożądku a cena kupna . auto potrafi być drogie przy zakupie . Widziałem egzemplaże bardzo dobże wyposażone z końca produkcji za 17 000 !!!! A z początku produkcji można kupić za 3000 zł a nawet taniej Lecz wyposażone jak ruski traktor. silnik stary i zacofany 8v , kierownica, siedzenia i to wszystko.
~Barba
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Za cenę 8tyś można mieć fajne i ekonomiczne auto, choć jeśli nie było naprawiane, to przyjdzie niebawem czas na pierwsze koszty rzędu 1000-1500, a potem tylko jeździć i jeździć! Idealne na pierwsze auto lub dla kobiety. Będzie palić tak, jak będziesz je traktować.
~Pawel095
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Auto kupiłem w 2014 roku za śmieszne pieniądze - Chyba 4 tys. Nie sądziłem, że tak długo posłuży rodzinie. Stosunek ceny do jakości na prawdę bardzo dobry. Jak się kupi zdrowy egzemplarz (bez dużej ilości rdzy), to na prawdę wdzięczny samochód.
~Bari
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Myslę, że cena jest rozsądna co do klasy auta. Warto przy zakupie szukać bogatego wyposażenia gdyż nie wiele drożej nas to wyniesie, a radośc z jazdy o wiele większa.
~frendzel
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
niby poszczegone parametry ocenilem slabo ale caloksztalt niezle, cholernie malo mijsca dla kolesia powyzej 1,75 cm wzrostu przy zmianie biegu na 2 lokiec leci w fotel !!
~JACHOŚ
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
KUPIŁEM ZA 2000 ZŁ TROCHĘ PRZY NIEJ PO PRACOWAŁEM WŁOŻYŁEM OKOŁO 1700 ZŁ WRAZ Z WYMIANĄ OPON WIĘC SĄDZĘ ŻE LEPIEJ NIE MOŻNA BYŁO TRZFIĆ
~Mateusz12443
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Wszystko było by dobrze gdyby nie problemy z rdzą. Wtedy cena byłaby jak najbardziej racjonalna i zgodna z tym co oferuje samochód
~Aśka Z.
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Za tą cenę innego tak oszczędnego i nie zawodnego auta się nie dostanie. Corsa wśród małych aut jest nie do pobicia.
~Mateo
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Ideał- tani w zakupie, tanie części, bardzo trwały silnik, skrzynia i sprzęgło. Tym modelem Opel przeskoczył VW i dogonił Japończyków.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
7,4
9,5
~korsarz :)
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Tańsze od Polo, często z bogatszym wyposażeniem, równie bezawaryjne i nie tak kochane przez amatorów cudzej własności.
Opel Corsa B Hatchback