Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.2 i 45KM 33kW 1993-1998 (159) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 184 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roger84
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Pasazer z przodu narzekac nie moze. Z tylu takze jak na tak maly samochod jest naprawde wystarczajaco duzo miejsca, aby pasazerowie mogli wygodnie jezdzic (mowa o wersji 5 drzwiowej). Natomiast jesli chodzi o miejsce kierowcy to jest juz gorzej. Dla osob niskich jest to samochod w sam raz ale dla kogos wysokiego jak ja (prawie 200 cm wzrostu) sprawa nie wyglada juz tak ciekawie. Sama jazda problemow nie sprawia, ale wsiadanie czy wysiadanie...
~tpalarczyk@tlen.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Co prawda Corsa jest rejestrowana na 5 osób ale jedyne, co mogę zaakceptować to dwie osoby dorosłe z przodu i trójka dzieci z tyłu. Trzy osoby dorosłe z tyłu to nieporozumienie o ile by się zmieściły. Mam 186cm wzrostu i przy wyregulowaniu fotela pod mój wzrost zdarzało mi się zahaczać prawym kolanem o kokpit przez co dawałem tam gąbkę, bo ucisk po dłuższej jeździe był dyskomfortowy. Do corsy może wsiąść spokojnie i wyższy kierowca ale ja przy...
~dante1999@op.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
jak na takie gabaryty to naprawde super dodatkowo na allegro za ok 70 zl doklupilem sobie podlokietnik i teraz jezdze jak limuzina lokiec oparty bardzo wygodnie sie jedzie. z tylu trosze miej miejsca ale dla osoba o krotkich nozkach do 170cm powinno wystarczyc.
~tadek96
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Z przodu ekstra dużo miejsca. Z tyłu troszkę gorzej ale nie jest źle. Dokupiłem sobie do niej podłokietnik i się jezdzi naprawdę miło można sobie się powozić. 4 osoby naprawdę spoko, w 5 już moze być troche ciasnawo. Lecz 3 dzieciaków z tyłu bez problemu.
~Janina
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Jak na auto tej klasy ma duży bagażnik. Duża ilośc schowków bo one są w:dwa oczywiście z przodu w drzwiach,przed pasarzerem z przodu,pod popielniczką,przed pasarzerem który siedzi z tyłu w sieroidku czyli czwarty pasarzer i w drzwiach z tyłu.
~Musthave
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Dla kierowcy bez zarzutu, pasażerowie też nie narzekali, raz ktoś wspomniał, że ma ciasno z przodu, ale fotel był na maxa do przodu i nie mieściły się kolana. Wystarczyło odsunąć fotel do tyłu. Nigdy się to nie zepsuło.
~Przemoo
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Tak jak widoczność aut z tego okresu tak i przestrzeń jest bardzo dobra. Chude drzwi, małe kokpity i praktycznie brak środkowego tunelu, dają możliwości. Z tyłu nie można spodziewać się cudów, ale spokojnie dwie osoby podróżują.
~Siegi
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Z przodu ok, przejechałem 1100 km (z dwoma postojami) bez większych problemów, natomiast z tyłu jest troche gorzej. Ale ostatnio przewiozłem nią 32´´ telewizor więc po złożeniu siedzeń jest nawet sporo miejsca ;)
~damian1424
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Kierowca i pasażer z przodu mają dużo miejsca. Na tylnej kanapie bez problemu mieszczą się dwie osoby, ale jazda z kompletem (pięć osób) może być trochę uciążliwa dla pasażerów z tyłu.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
7,2
8,8
~Damik
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Jak na auto mające niewiele ponad 3,7m długośći to we wnętrzu jest dużo miejsca.łatwo znaleźć sobie miejsce za kierownicą i z tyłu jest dość dużo miejsca przy czym bagażnik jest dość spory.
Opel Corsa B Hatchback