Oceny Opel Corsa B Hatchback 1.5 D 50KM 37kW 1993-1997

Najnowsze oceny Opel Corsa B Hatchback 1.5 D 50KM 37kW 1993-1997

3,7
~Czarek!
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
\"Żabą\" jezdze 0d prawie 3lat, poza trzema awariami alternatora(ostatnia zakonczyla sie na zakupie nowego) cieknącą pompą i ciągłymi naprawami pgraniczników drzwi jestem zadowolony!! Doskonałe hamulce (mam tarcze Brembo i koła 195/50R15) staje dęba! za słaby silnik na trasie, start ze swiateł daje kopa niejednemu lepszemu i mocniejszemu. Niestety jak czytam, ze ten silnik spala komus 4litry to mi sie smiac chce. Owszem, moze i tyle pali ale z...
~Bartazz
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Autko jest super! Kupiłem je za 2450zł, wymieniłem olej 10W40 i zrobiłem jakieś 20000km bez żadnej awarii.... chyba że policzę wymianę przedniej żarówki h4;) Na tą chwile codziennie dowozi mnie do pracy robię jakieś 60km dziennie, leje co popadnie a koszt przejechania dla mnie 100km to obecnie jakieś 13zł/100km.
3,5
~Gelo
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Hmmm pomimo wielu wad ten samochód ma coś w sobie, czasami wkur.... nie da się wyprzedzić ciężarówki z naczepą jadącą 90km/h ale kiedy trzeba gdzieś zaparkować nie ma sobie równych, mieści się wszędzie i łatwo się nim parkuje. Pali mało, jest w nim w miarę wygodnie, to takie dobre pierwsze auto.
~wadimek
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Autko bardzo dobre na miasto, nie wielki zwrotne i jest dobra widoczność. W trasie brakuje trochę mocy. Ale duża zaleta 4-4,5L /100km. Bardzo dobrze się prowadzi, nawet bez wspomagania da się na miejscu kręcić kierownicą. Niestety ma też wady w 3d. Nadwoziu słupki pękają, bierze rdza z tylu, no i ten hałas(ten klekot dieselka już polubiłem, od razu można usłyszeć jak coś mu dolega). Ogólne Auto można polecić. Bo zawsze dowiezie cie do celu,...
4,1
~DK
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Nie ma rzeczy idealnych, ale ten wóz na pewno jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto chce mieć zwinne, komfortowe, miejskie autko, które nie potrzebuje cysterny paliwa a nauczy niejednego posiadacza Focusa 1.8 TDDi (90 KM, ukłon w stronę mojej siostry) gdzie jego miejsce na drodze.
3,8
~RafalSS
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Autko oceniam bardzo dobrze! Spalanie rewelacyjne, niezawodny, z tym silnikiem dynamiczny oczywiscie w obrebie miasta (malego) :) Bagaznik wystarczajacy na male zakupy i maly wypad za miasto<>
~Adam
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Auto rewelacyjne dla osob jezdzacych po miescie stajacych ciagle w korkach. Malo pali, to duzy plus i nie zawodnosc :)
~Slavko
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Super autko, trochę głośno w wewnątrz ale idzie przywyknąć. Bardzo oszczędne i dynamiczne.
~krispol
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Brakuje mi trochę przestrzeni, potrzebuję kombi - ale auto naprawdę super - silnik Isuzu- mało pali, dobrze przyspiesza jak na miejskie autko, pojemny, brak większych usterek
~PeDroS
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Śmigam autkiem po całej Europie, nie jest to demon ,ale do celu dojedzie.Jestem szczęśliwym posiadaczem.
Opel Corsa B Hatchback