Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.5 D 50KM 37kW 1993-1997 (20) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gelo
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Skrzynia biegów to w moim samochodzie kompletnie inna bajka, mam wywalony synchornizator na 5-tce i włączam ją z podwójnym wysprzęglaniem (nawyk pozostaje nawet jak jeżdżę innym samochodem:P) Trochę za krótka jedynka, ogólnie skrzynią macha się na hektary, o dziwo było u mnie w domu już parę opli i w żadnym innym jak w tym wchodzi bardzo ładnie wsteczny.
~wadimek
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Skrzynia biegów nawet dobra. Wada łamie się czasami sworzeń aluminiowy. Ciężko bieg wchodzi 1(przynajmniej u mnie). Zaleta wymiana sworznia własnoręczna w 10 min i 9zł.
~mateusz222
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
zadnych problemow wszystkie biegi wchodza bez zadnego problemu jedynie czujnik wstecznego siad
~RafalSS
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
-Gorzej radzi sobie przy wysokich obrotach -Pierwszy bieg wchodzi ciezko przy redukcji
~Adam
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
PO odpowiednim sprawdzeniu poziomu oleju w skrzyni chodzi bardzo dobrze :) sztywa bez luzow
~ataktak
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
już raz zmieniałem drążki (nie pamiętam jak to się nazywało) po roku znów czasem ciężko wsadzić wsteczny
~Czarek!
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Zgrzytają biegi (normalne w oplu) ostatnio cos rzęzi w srodku, cieknący wybierak!
~krispol
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
bardzo sprawna, skok lewarka odpowiedni (lewarek sztywny - nie kiwa się na boki)
~lubie_zakupy@o2.pl
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Jedynka ciężko się wbija.Ogólnie długie ruchy trzeba wykonać.
0,0
~lubie_zakupy@o2.pl
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Jedynka ciężko się wbija.Ogólnie długie ruchy trzeba wykonać.
Opel Corsa B Hatchback