Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW 1996-2000 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KosmyNauta
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Akumulator nie wytrzymał mrozów i niestety dwa razy musiałem skorzystać z komunikacji miejskiej. Wystarczyło troszkę podładować. Kolor karoserii jest biały i już na tylnej klapie dwie kropki rdzy znalazłem, no ale czego się spodziewać po 13-letnim aucie. Za to największy mankament opli, czyli podwozie i progi są w idealnym stanie. To takie drobnice jakie przez rok się zdarzyły, wbrew pozorom kosiarka ma swoje lata i uważam, że pod względem...
~janek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Były problemy ze skrzynią biegów - drobiazg, ale bardzo uciążliwy. Skrzypienie zawieszenie (wiek..) i przepalone żarówki w kokpicie (podświetlenie deski rozdzielczej - wszystkie przepaliły się na raz...). Wycieraczki - słynny problem, że nawet nowe pióra nie zbierają tak jak powinny (konieczna była wymiana całego ramienia). No i rdza go chwyta w niektórych miejscach (a mój nie był bity).
~Pizzaman
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Jako pełnoletnie auto ma trochę narwane w budzie i lubi takie przygody jak wyrzucenie płynu ,gubienie ładowania w deszczu , lecz da się wszystkie usterki naprawić (samemu w cenie 1 dniówki + piwo ) albo wynaleźć własny patent ,który zażegna usterkę na zawsze lub dać sobie spokój i radzić sobie bez zbędnego udogodnienia
~tomsg
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Dobrze jak na swoj wiek, jedynie sprawy eksloatacyjne- alternator, rozrusznik, tylne lewe łożysko, jedna okładzina hamulcowa się odkleiła,tłumik spawany, amortyzatory, ale podkreślamze wszystko wymienione z uwagi na wiek
~areoman@tlen.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Raz jeden spalił mi się przełącznik kierunkowskazów ale tylko dlatego że zaniedbałem jego wymianę wcześniej a objawy a i owszem były dość wyraźne. Moja wina . Koszt naprawy 20 zł (część + naprawa w zakresie własnym)
~ceebann
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
przez 5 lat ukochane autko naszej 3 osobowej rodziny, wszedzie nas dowiozlo Pozniej kilka razy trzeba bylo odstawic do warsztatu od elektryka poczawszy do mechanika
~_makak_
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Trochę upierdliwych usterek było - dwa razy padł alternator (to podobno przypadłość tych aut), raz rozrusznik.
~tomek
cieknie olej spod pokrywy zaworow,tylem rzuca przy 5 osobach
~michap_88
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Jeśli wszystko jest wymieniane za wczasu nie powinno być problemów.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
6,2
~tomas
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
na razie nic sie nie psuje, wymieniam tylko oleje plyny i filtry
Opel Corsa B Hatchback