Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW 1996-2000 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pizzaman
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Aby czerpać radość z współpracy z corsą trzeba zakochać się w toporności często też z hałasem, lecz jak dla mnie nigdy bym nie usiadł za kułkiem corsy smutny. Lecz współczesne standardy są inne i corsa jest jedynie poprawna pod kątem ergonomii ma kilka udogodnień takich jak np. przyciemnianie panelu, które wg mnie dają znać że ktoś projektując to auto pomyślał o kierowcy ale nie sprawdził czy to mu się przyda, bo podświetlenie zegarów jak i...
~_makak_
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Nieźle jak na swoje wymiary. Wygodne fotele z przodu, trochę półeczek i schowków. Pozycja za kierownicą do wytrzymania. Zrobiłem nim kiedyś 1400 km za jednym zamachem i czułem się ok, co jest chyba najlepszą rekomendacją. W Fabii po 500 km wszystko mnie bolało i miałem dość.
~janek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Wszystko jest na swoim miejscu, no może poza włącznikiem tylnego światła przeciwmgielnego - bardzo często można je włączyć przez przypadek przy manipulowaniu wysokością wiązki świateł przednich, czy też włączaniu świateł mijania.
~lewaldek@tlen.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Brak paru udogodnień. Corsy są ubogie w wyposażeniu (w moim nie ma nawet wspomagania kierownicy)
~puzon86@o2.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
wszystko jest pod ręką ale to kwestia przyzwyczajenia i tego czym się jeździło wcześniej
~tomas
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
waidomo fajna okragla sylwetka, nie najnowsza ale bardzo cieszy oko
~tomsg
wszystko intuicyjnie rozmieszczone,
~michap_88
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Wszystko pod ręką. Prościej już być nie może.
~KosmyNauta
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
nie mam żadnych uwag, wszystko jest super.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
6,2