Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW 1996-2000 (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ceebann
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Przez 7 lat tylko olej, paski, rozrzad itp. Ale... Pozniej sie posypalo jak z rekawa. Rozrusznik, alternator, akumulator, pompa... Nikt nie mowi, ze grzalki do silnika pala sie srednio co 1,5 roku i kosztuja majatek, chyba ze kupimy tansze odpowiedniki i starcza na ok. rok. (wymiana tylko calymi kompletami) Nikt nie mowi, ze szczotki do rozrusznika w tych autach nalezy wymieniac tak czesto jak np tarcze hamulcowe, w przeciwnym przypadku...
~janek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Tutaj wiek robi swoje. Już dwukrotnie miałem usterki uniemożliwiające dalszą jazdę. Obie były związane z elektryką. Alternator dwa razy padł. Dodatkowo wymieniany był rozrusznik. Nie jest to może totalna tragedia, jednak sprawia, że nie mogę mieć pewności, że zapali mi każdego dnia (choć po ostatnim remoncie i wymianie akumulatora i alternatora całą mroźną zimę odpalał na dotyk).
~Pizzaman
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Raz na jakiś czas zdarzają się, ale nigdy nie trafiły mi się bez przyczyny (oznak) najczęściej wynikały przez zaniedbanie, a naprawa ich nie bolała aż tak.
~Piotrek Tr
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Problem z wybierakiem skrzyni, źle umiejscowiony alternator podatny na zalanienie i zagrażający pożarem. Padający rozrzusznik.
~michap_88
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Silnik trwały i niezawodny. Ewentualnie psuję osprzęt. Mi padł alternator. Koszt za nowy ale nieoryginalny to troszkę ponad 300zł.
~KosmyNauta
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Nie było żadnych problemów. Profilaktycznie od razu po zakupie wymieniony rozrząd i wszystkie oleje. Oby tak dalej.
~tomek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
alternator,swiece zarowe wymiana bez sciagniecia głowicy nie możliwa pare stow do tylu
~tomsg
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
żadnych poważnych usterek, poza gnijącą karoserią, pryszcze są prawie wszędzie :(
~areoman@tlen.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
20 000 przejechane przeze mnie a na liczniku 210 000 km i mnie na razie nie zawiódł
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
6,2