Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW 1996-2000 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~_makak_
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Nawet nieźle jak na swoją klasę. Z przodu miejsca wystarcza, szczególnie na siedzeniu pasażera. Największe zaskoczenie przeżyłem jak po kilku latach od zakupu po raz pierwszy usiadłem z tyłu - to wersja 3 drzwiowa, a tam naprawdę można się zmieścić.
~michap_88
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
W porównania do peugeota 106 z przodu ilość miejsca jest na podobnym poziomie, natomiast na tylnej kanapie wydaje mi się, że jest go więcej. Ja przy 182cm wzrostu nie mam problemu ze znalezieniem miejsca za kierownicą.
~Pizzaman
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Dobre do dojazdu do pracy, lub jako wół roboczy, nie polecam go licznym rodzinom, bo jest męczący w jeździe w kilka osób, ale za to przewożenie pierduł i czasami podrzucenie kogoś gdzieś jest bardzo przyjemne,
~areoman@tlen.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
No cóż dla kierowcy i jednego pasażera z tyłu w sam raz. Cóż to mały samochodzik więc nie ma co wymagać cudów. Troszkę za małe siedzenie ale ... :)
~KosmyNauta
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Wersja 3-drzwiowa, raczej jeżdżę sam, czasem ktoś jest obok, a baardzo rzadko ktoś siedzi z tyłu. Ja na przestrzeń nie narzekam, jest w sam raz.
~tomek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
jestem raczej sredniej postury czlowiekiem ale ciagle mi ciasno w momencie jak siedzi za mna pasażer,autko dla 2 osob max
~janek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Tutaj poprawnie - małe auto więc nie ma zbyt dużo przestrzeni - ot taka specyfika. Ja jestem mały więc mnie to nie przeszkadza.
~puzon86@o2.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Nie mam się do czego przyczepić auto małych rozmiarów ale miejsce dobrze wykorzystane
~tomas
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
jak na samochod tych gabarytow to jest bardzo duzo miejsca nawet mozna przewiesc wieksze rzezy w stylu pralki
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
6,2
~tomsg
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
dużo miejsca jak na samochod tej klasy, spokojnie 5 przecietnych osob wejdzue.
Opel Corsa B Hatchback