Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW 1996-2000 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pizzaman
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Za cenę dupowozu jakim jest corsa i ceny eksploatacji... frajdę jaką daje miłośnikowi motoryzacji jazdy jest bez cenna. To auto jest idealne dla początkujących, bo nie trzeba martwić się że coś się zepsuje ( części są tanie) i można sprawdzić możliwości urządzenia takiego jak corsa i nie będzie szkoda jak się go skasuje bo i tak pojedzie.
~KosmyNauta
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Uważam, że warto było wydać 7000 zł za takie autko. Nie przeczę że trafiła mi się okazja. Stan Kosiarki jest idealny. Po roku codziennego używania nie wyszła żadna wada ukryta i to nie dlatego że ja jej nie dostrzegłem, po prostu ich nie ma. W tym przedziale cenowym ciężko znaleźć drugi taki samochód, a tym bardziej taki egzemplarz.
~janek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Dziś większość Cors B to niestety już wyeksploatowany złom w cenie poniżej 10 000 (za zadbany model z tym silnikiem). Za tą cenę jest to ciekawa propozycja, tym bardziej, że silnik 1.7D spokojnie wytrzymuje przebieg ponad 250 000 (przy odpowiednim serwisowaniu i niezbyt agresywnym użytkowaniu).
~_makak_
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Zależy co oceniamy. Jeżeli jakość w sensie niezawodności, trwałości i pewności w eksploatacji to jest dobrze. Jeżeli jakość pod względem wykończenia, bajerów, \"szpanu\", to jest fatalnie. Tylko kto dziś będzie szpanował autem za - kilka tysięcy? Jeżeli już, to polecam stare BMW ;)
~areoman@tlen.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Po prostu nie da się osiągnąć lepszego stosunku jakości do ceny
~Nikonen
Myślę, że w cenie do 5000PLN jest to idealny wybór małego diesla
~puzon86@o2.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Ceny nie są niskie ale warto wydać te pieniądze na taką Corsę
~Piotrek Tr
Fura kupiona za 1200 zł zrobiła swoją robote
~tomek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
za te pieniazki lepiej jakiegoś golfa
~tomas
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
nie ma lepszej oferty niz corsa w dieslu!
Opel Corsa B Hatchback