Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW 1996-2000 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KosmyNauta
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Przesiadając się z autka ze wspomaganiem dosyć ciężko na początku się przyzwyczaić, ale podoba mi się to. Lubię czuć samochód i dla mnie to naturalne, że takiej masy nie da się kierować jednym palcem. Zawieszenie doskonałe, nie jest twarde, ale też zbyt miękkie nie jest. Boli troszkę serduszko jak omijając jedną dziurę wpada się w inną, ale cóż, to nasze drogi.
~Pizzaman
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
W mieście sprawuje się dobrze (dla osoby która już zasmakowała jazdy bez wspomagania),również auto nie jest za twarde i przy wjeździe na progi nie trzeba zwalniać do 5 km/h aby uniknąć wstrząśnienia mózgu, lecz nie nadaje się na wyższe prędkości (z wyjątkiem wrc po drodze żwirowej tam to jedzie się jak prawdziwy kubica),
~michap_88
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Układ jezdny jest o dziwo jak dla mnie miękko zestrojony gdyż poprzednio jeździłem francuzem i tam było twardziej ale pewnie dlatego ze moje 106 było w wersji sport. Najważniejsze, że jest trwałe a części takie jak wahacze czy końcówki drążków można wymienić za grosze.
~janek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Nie jest to samochód sportowy, więc na zakrętach nawet nie próbowałem jak się sprawuje przy większych prędkościach. Faktem jest, że czuć dziury. Po pewnym czasie zaczyna również skrzypieć (niedawno musiałem wymieniać całe zawieszenie).
~tomas
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
super dzieki silnikowi diesla ktory jest 2x ciezszy niz benzynowy auto super sie trzyma drogi, hamulce sa niezle, wspomaganie jak to w dieslu jest MEGA!
~tomsg
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
bez zastrzeżeń, auto dobrze się prowadzi, a spokojny silnik + dobre opony zimowe pozwalaja w zime wyjsć z największej zaspy.
~Piotrek Tr
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Niech zaletą będzie to, że bardzo łatwo można było zawrócić na ręcznym w każdej sytuacji i warunkach
~_makak_
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Niezbyt dobrze trzyma się drogi, zwłaszcza przy większych prędkościach (powyżej 110 km/h).
~areoman@tlen.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Brak wspomagania odczuwany znacznie na parkingach. Sztywne zawieszenie do bólu ale nic nie stuka i nie puka
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
6,2
~ceebann
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
czeste wymiany elementów ukladu jezdnego - ale to chyba problem naszych drog
Opel Corsa B Hatchback