Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.7 D 60KM 44kW 1996-2000 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pizzaman
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Pomimo dość zmęczonej corsy nigdy nie widziałem auta, które potrafi wydać tyle dźwięków podczas ruszania spod świateł i osiągnięciu 50 km/h. Jak to jeden z przypadkowych autostopowiczów określił "w tym aucie czuje się jakbym wrócił do wojska i jechał czołgiem wszystko daje o sobie osobno znać czy działa lub chce, ale nie może" więc jazda w tym aucie dla miłośników takiej motoryzacji to istna symfonia i zwieńczenie pięknym klekotem izusu...
~KosmyNauta
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Nooo... temat idealny dla silników diesela. Nie mam obrotomierza, więc pierwsze miesiące brałem silnik na słuch. Bardzo ładnie pracuje i lubię go słuchać, ale teraz włączam radio i go nie słyszę. Ogólnie nie zwracam uwagi na takie coś, nie buczy, nie huczy, głowa nie boli:)
~janek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Jak napisałem już w słowie wstępnym -silnik 1.7D (Isuzu) nie jest w tym aucie cichy. Przy większych prędkościach i na wyższych obrotach jest wyraźnie słyszalny. Na autostradzie nawet radio nie jest w stanie zagłuszyć warkotu.
~puzon86@o2.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Jak na silnik D to we wnętrzu przy rozgrzanym silniku zapominam się czasem co mam pod maską a co do tłumienia zawieszenia jest bardzo przyzwoicie(widać poprawę po zastosowaniu zmian w modelu przejściowym)
~tomek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
szumi wyje ,jak ktoś lubi szum wiatru w uszach przy zamkniętych oknach to proszę bardzo niech sobie kupi opla corse i jeszcze warkot silnika dorzucic
~areoman@tlen.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
No cóż.... o tym elemencie zapomnieli gdy wkładali ten silnik i to zawieszenie do mojej corsy. do 2.5 tys obr można jechać we względnej ciszy.
~_makak_
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Jak w starym dieslu. Pracuje jak traktor i to słychać. Przy prędkościach autostradowych rozmowa w kabinie to przekrzykiwanie silnika.
~tomsg
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
w tym samochodzi niestety jest głośno, do 90km/h jeszcze idzie rozmawiac, ale powyzej 100km/h jest b. głośno.
~michap_88
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Jak to w starym małym dieslu. Wszystko się trzęsie, hałasuje i trzeszczy. Ale można do tego przywyknąć:)
~Nikonen
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Jak na diesla tragedii nie ma, ale wygłuszenia (zwłaszcza komory silnika) możnaby poprawić
Opel Corsa B Hatchback