Lista ocen Opel Corsa B (390) - Widoczność

Na liście zabraknie 632 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kasia
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
jasne szyby - nieraz zdaje mi się że widzę przez nie lepiej niż kiedy wysiąde z auta. 3Drzwiowa wersja ma za duże szyby dlatego widoczność super
~Tomasz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Bdb. Widoczność w każdym kierunku wyśmienita. Nie potrzeba czujników. Miałem wersję bez wspomagania więc było co kręcić ;D
~Slawko
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Super widoczność , najlepsza we wszstkich autach jakimi jezdzilem (rav 4 audi a4 nissan note , vw polo , vw golf , vw passat )
~angelheart6
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Dla mnie widoczność w tym aucie jest bardzo dobra, duża szyba z tyłu bardzo ułatwia manewry na ciasnych parkingach.
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jedyny minus to fabryczne lusterka boczne, w których niewiele widać. Jeżeli zmieni się na asferyczne, widoczność jak w kalejdoskopie.
~Corsa2013
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Perfekcyjna! Można manewrować dosłownie na centymetry w przeciwieństwie do aktualnie produkowanych aut tego samego segmentu.
~BioX
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Wysoka pozycja za kierownicą, parkowanie nie sprawia najmniejszych trudności. Przyczepić można się tylko do malutkich luster.
~Zumik
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Pierwsze auto w którym wydaje mi się (z tych miejskich, małych) że naprawdę dobrze widać wszystko co dzieje się na jezdni
~macnow30
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Małe autko, dobrze przeszklone. Lusterka mają wystarczający zasięg. Jedyne co może przeszkadzać, to belka pod pewnym kątem.
~przemoo85
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Wodoczność jest bardzo dobra, jak w większości pojazdów z tamtych lat, kiedy jeszcze nie były w modzie masywne słupki.