Lista ocen Opel Corsa C 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW 2004-2006 (26) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yarenty
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Generalnie autko spełnia moje oczekiwania. Sprawdza się w mieście. Dobre przyspieszenie. Spalanie też nie rujnuje domowego budżetu. Mam wersję "Cosmo". Świetnie się prezentuje. Mogę śmiało polecić innym potencjalnym Użytkownikom...
~Mateusz Wrocław
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
podsumowując wszystkie wady i zalety auto naprawdę godne uwagi. Mimo iż szukałem czegoś w zupełnie innym segmencie to z kupna tego auta jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam osobom które chcą przejechać bezproblemowo samochód bez charakteru
~Azzia
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Super autko do jazdy po miescie, od czasu do czasu wypady za miasto lub trasy do 500 km. Auto b zadbane i bede nim jezdzila az do zlomowania. Juz w stacji diagnostycznej chcieli kupic ode mnie za wiecej niz dalam.
~Artur
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Kupiony jako 6 letni z przebiegiem 50 tys km . Regularnie serwisowana wymagała napraw głównie wynikających z zużycia . Żadnych większych usterek . Mały zwinny idealny jako drugi w domu
~BrutalnyBenek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Widzę, że wszyscy trafiają na dobre egzemplarze i sobie chwalą. Niestety ja kupiłem, jak się okazało, przejechane padło z silnikiem do remontu. Poza tym fajnie się jedzie, fotele wygodne.
~h0rnet
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Bardzo dobre auto. Żadnych poważnych problemów z nim nie miałem. Nie żałuję zakupu i mogę polecić każdemu, kto szuka auta w tej klasie.
~Korsarz
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Zaliczyłem już \"typowe\" usterki tego egzemplarza, czyli sonda lambda i zapieczony układ mechaniczny wycieraczek - o których wiedziałem. Poza tym - rewela!
~Mirek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
bardzo dobre autko na dzisiejsze ceny paliw i polskie drogi, nigdy nie byłem zwolennikiem Opla, ale to auto zmieniło mój pogląd na tą markę,
~Mickey
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Doskonały oszczędny i zgrabny samochód. Oszczędny a jak już coś się psuje to ceny części są bardzo zadowalające.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa C 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
6,7
7,7
~stanisław
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
po pięciu latach jazdy, zostaje do dalszej jazdy mimo swojego przebiegu