Oceny Opel Corsa D Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW 2006-2010

Opel Corsa D Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW 2006-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Corsa D Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW 2006-2010

~Michał
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Na wstępie, jest to auto narzeczonej ale dość sporo nim jeżdżę. Ogólnie jest ok. + za wyposażenie. Wersja Cosmo więc oprócz standardu to ma skrętne reflektory, tempomat, niebieską tapicerkę. Wersja naprawę fajna. Szkoda że Opel nic nie zrobił w kwestii korozji...tu jakiś bąbelek, tam jakiś bąbelek... Podwozie nie równomiernie zabezpieczone. Co ciekawe to nic w środku nie brzęczy, nie skrzypi... no szok normalnie. Hamulce mimo że głośne to...
~Maryla Rodowicz
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Połączonym inżynierom Opla i Fiata udało się dokonać naprawdę rzeczy niezwykłej - nie trzeba się udawać do serwisu żeby nalać do samochodu benzyny. W pozostałych dziedzinach mieli już mniej szczęścia. Wizyty w serwisie wymaga prawie wszystko. Wymiana żarówek to zadanie nie dla każdego mechanika samochodowego. Jeśli przy złej widoczności, w nocy, na odludziu przejdzie nam żarówka mijania to możemy zapomnieć o jej wymianie - lepiej od razu...
2,3
~Krzysztof
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
nigdy więcej opla; elektronika porażka; rdza na 3letnim samochodzie; ale największy problem to ASO i General Motors - nie uznają gwarancji; serwis nie rozwiązuje problemów; mili tylko jak się kupuje samochód - NIGDY WIĘCEJ OPLA
~rafka
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
samochód dobrze sprawuje się w ruchu miejskich jak i poza miastem . corsa jest dość wysoka więc doskonale radzi sobie na niezbyt równych polskich drogach . samochód w połączeniu z alufelgami prezentuje się naprawdę przyzwoicie .
~Inżynier Jaskiniowy
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Auto ma szereg denerwujących na początku wad ale po przejechaniu 20 tys. zaczyna się je lubić. Może dlatego, że to samochód raczej dla starego, doświadczonego i opanowanego kierowcy a nie dresa, który musi mieć 3 sekundy do 100. Szkoda, że pomiędzy silnikami 90KM i 160KM nie ma czegoś pośredniego na przykład 120KM. Do sprawnego przemieszczania się nie jest potrzebne 160KM bo to tylko paliwa żre więcej a z kolei 90 KM to trochę za mało przy...
~marcin
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
oceniam na dobrze, jest to idealny samochód jak dla mnie na tą chwilę, przede wszystkim jest nowy bo mam dośc warsztatów i usterek tych naszych bezwypadkowych używek z niemiec, pali w miarę, przyspiesza jak trzeba, nie pojedzie się za szybko to i mandatów się nie płaci, mieszcze sie w niego, no jak dla mnie jest ok.

Usterki Opel Corsa D

Opel Corsa D – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,8
~gg1613409 - krzysztof
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
samochód po przejechaniu 8tys km zaczął nawalać, nie można uruchomić silnika, a co najgorsze w czasie jazdy gaśnie silnik, wszystkie wskaźniki(przez to miałem dramatyczne sytuacje na drodze), w tej chwili jest już czwarty raz (trzeci raz w grudniu) w serwisie, urlop świąteczny zepsuty... od 3 m-cy boję sie dalej od domu pojechać tym samochodem..
~adam
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Jeszcze za żadnego autka nie byłem tak zadowolony, a miałem kilka .. Niesamowita widoczność, trzyma się drogi jak drapieżnik, przyśpiesza ładnie..do tego panoramiczny dach - wiatr we włosach - rewelacja !!
~Krzysztof Korsiarz
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Ogólnie co roku coś w nim naprawiam. I modle się żeby zepsuło się w lecie kiedy jest ciepło i wygodniej naprawiać.
3,4
~Barek
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Auto napewno ładne i przestronne.To są dwie jego najwieksze zalety (i prawdopodobnie jedyne)
Opel Corsa D Hatchback