Oceny Opel Corsa D Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW 2007-2011

Opel Corsa D Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Corsa D Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW 2007-2011

3,6
~Michał
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW
Ogólnie samochodzik bardzo ładny i zwinny. Przy zakupie zastanawiałem się jeszcze nad Clio RS ale nie jestem i nigdy nie bylem przekonany do francuzów. Niemiec to niemiec. Samochód dla osób młodych którzy godzą się na kompromisy. Zawieszanie bardzo twarde (ja mam sprężyny eibacha wiec można zapomnieć o parkowaniu na krawężnikach itd.) nie wiem jak jest na seryjnych ale różniąca prześwitu to jakieś 3 cm wiec nadal samochód jest niski.
4,1
~Wrc
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW
Fajne auto szybkie nawet bardzo gdyby nie ta pretkosc mogło by jechac troszke szybciej niz 220, ponadto zbyt wysokie obroty na 6 biegu bo 3000 przy 120km/h troche duzo! Ogolnie polecam
~Zdzislaw
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW
Auto jak na takie osiągi niesamowicie mało spala.. Jeżdżę i jeżdżę, a mocy nie brakuje.. choć są perspektywy na \"bezpieczne\" 240 koni.. Niesamowite auto!
~Dariusz
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW
Mega przyspieszenie Jeździłem różnymi autami 200+ Ale corsa naprawdę daje rade (Silnik)
~Jonas
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW
Super autko, bije coopera S, w tłumieniu nierówności i o dziwo w wykonaniu środka. (Silnik)
~nemesis
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW
wada fabryczna usterka obudowy nagrzewnicy wymina w aso czas oczekiwania na element do 6ciu m-cy hehe dobre nie !!! (Bezawaryjność (poważne usterki))
Opel Corsa D Hatchback