Lista ocen Opel Corsa D Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW 2006-2011 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kukluksklan
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
Ergonomia to w tym aucie jakaś totalna pomyłka, ma kilka sporych wad: -niewygodne fotele (mimo że są kubełkowe i obszyte skórą w wersji Cosmo) - po paru godzinach boli mnie prawa noga -tablica rozdzielcza jest tak usiana przyciskami, obsługa bardzo skomplikowana, nie wiem po co na niej przyciski 123456789, jest tak chaotyczna i zaśmiecona że ciężko się połapać - np. na pokrętle (o średnicy zaledwie paru cm) od świateł mieści się chyba z 7...
~klezmer
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
dużo przycisków bo to wersja COSMO, ale daje duże mozliwosci, lusterko sciemnia sie automatycznie - dobra rzecz, siedzienia w poł skórze, dobrze trzymaja na zakretach
~kmkm
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
troche skomplikowane wnetrze, zbyt wiele kombinacji, aczkolwiek tak to wnetrze wyglada przyzwoicie, fatalna jakosc pseudo skory na boczkach
~kmkm
~K
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
opel jak to opel, plastikowo ale estetycznie, mi sie podoba + mam bogate wyposażenie
~Torii
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
Wszystko tam gdzie powinno byc, ale niektóre przyciski można było ulokować lepiej
~mat
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
Fotele przednie nie najlepsze, mechanizm przesuwania foteli nie wygodny
~stefan
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
panel z radiem i nagłośnienie super
~Rysiek
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
Fotele wspaniałe dobrze trzymają plecy i odcinek lędzwiowy.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa D Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
5,8