Lista ocen Opel Corsa D (368)

~montypyton
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
jak na razie Ok. po jesieni i zimie można będzie coś więcej powiedzieć (Wentylacja i ogrzewanie)
~ewelina
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Bardzo dobry dynamiczny, ekonomiczny i bezawaryjny silnik ISUZU 125 KM, mam auto od dwóch lat zero problemów technicznych, autko wygodne zwinne, tanie w utrzymaniu. Dobre do miasta jak i w trasę, dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Super przyśpieszenie przy małym spalaniu, Największym atutem corsy jest silnik oraz wygląd zewnętrzny oraz środek. Polecam top autko nigdy mnie nie zawiodlo
3,2
~Olaf Kordek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Nie jest źle ale Corsa C lepsza była i mniej mi paliła
2,9
~bob
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Auto ładne i zgrabne. Wykonanie przeciętne. Silnik 1.2 kompletna porażka. Wyprzedzanie tira na trasie to rosyjska ruletka. Redukcja na 4, a nawet 3 i żyłowanie silnika, żeby zdążyć. Przy rozpędzaniu szybciej rozkręca się rower. Pierwszy poważny test klimy-kiepsko. Nie daje rady przy dużych upałach nawet na maksymalnym nawiewie. Kiepskie plastiki. Autko tylko do miasta. Nie polecam.
~Mirek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
bardzo elestyczny i wystarczający na nasze polskie drogi i nie tylko mało pali !!!! (Silnik)
3,4
~makumba
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
ok, powiem tak silnik jest za słaby to FAKT. jednak mi sie czesto włancza agresor podczas jazdy innymi samochodami i potrafi być niebezpiecznie... tym autem nie poszaleje wiec jest BARDZO bezpieczne :P jazda nim 80km/h jest wspaniała, chodzi cicho, ale najpierw trzeba to auto rozpędzić a jak włanczam sie do ruchu to jak żółw :P eh no cóż takie kupiłam i jeżdżę i bedę jeździć. wygląda ładnie ;]
3,3
~ciacho
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Zdecydowanie za słaby jak na gabaryty auta. Bardzo głośny. (Silnik)
~Wojciech
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC GSi 150KM 110kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy opla nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
~Krzysztof Bielecki
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Bardzo dobre auto. Małe problemy z elektryką, póki nie trafiłem na Pana, który zajmuje się tylko oplami (złote ręce) za 100 zł rozwiązał problem, który nie powrócił. Blacha ocynkowana, parę przycierek i zero rdzy. Jestem zadowolony z kupna 11 lat temu. Ekonomiczny, na trasie nie cisnąc zbytnio, nawet 5 litrów. Raczej tani w eksploatacji.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa D
7,4
7,9
~adam5_16@o2.pl
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
proporcjonalnie do wielkosci auta ... 2+2 sr 187cm wzrostu i jest ok (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)