Oceny Opel Corsa F Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW 2019-2024

Najnowsze oceny Opel Corsa F Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW 2019-2024

2,6
~Andrzej
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Samochód jest strasznie niewygodny kiepsko zmontowany. Ale w tej cenie nie można oczekiwać cudów. Jestem drugim właścicielem dostałem samochód w spadku. Samochód przy 30 tyś km miał wymieniany rozrząd który był wymieniany w serwisie Opla. DO wymiany zaraz będzie sprzęgło ponieważ chodzi ciężko ale przyzwyczaiłem się do jego działania jak na razie. Ogólnie irytują drobiazgi. Nawiewy ciężko ustawić. Często wieje po oczach. Temperaturę też ciężko...
~CarlO
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Samochody benzynowe, w większości się "kończą" niedługo zostaną tylko bardzo drogie modele na rynku. A tu jest jeden z przedstawicieli koncernu Stellantis: zgrabny , tani, oparty, na sprawdzonym silniku i zawieszeniu, oparzony logiem Opel.
~Jean_Pierre
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Francuska firma, "poprawiła" Corsę bardzo. Pokazała Niemcom i byłym właścicielom GM jak się produkuje obecnie budżetowe samochody.
~Korsarz
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Nowocześniejszy niż wcześniejsze Corsy, nie trąci Peugeotem.
~Davor
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Ładny , cichy, mało pali , nie psuje się, wygodny.
~Rus-ałka
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Ma niezłą moc. Aż się rwie by przekroczyć dopuszczalną w mieście. (Silnik)
~Szeki
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Focus II ani III to to nie jest, ale w swojej klasie lepszy niż fiesty. (Układ jezdny)
~Monika
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Manualna, pięciobiegowa. Na razie piąty bieg wrzuciłam tylko raz. (Skrzynia biegów)
~Max
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Puretech, najpopularniejszy produkowany masowo montowany w kilkunastu modelach, wielokrotnie nagradzany. (Silnik)
4,1
~Jaacek
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
3 cylindrowa jednostka jest głośna i niezbyt ładnie brzmi szczególnie na biegu jałowym ( głośny ) (Silnik)
Opel Corsa F Hatchback 5d