Lista ocen Opel Frontera A (72) - Całokształt

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ttt
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Za takie małe pieniądze masz terenowe auto i do tego duzo lepiej wyglądajace niż konkurencja z podobnych rocznikach. Nie jest to super OFF-ROAD ale zdażyło mi sie że 4x4 ratowało mnie w ekstremalnych sytuacjach. Dla zwykłego uzytkownika potrzebującego terenówki NIE DO KATOWANIA auto SUPER
~Mario80
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Frontera to auto dla ludzi nie koniecznie z grubym portfelem, gdyż nie wymaga dużych nakładów finansowych. No chby że jest dobijana to iona nie wytrzyma. Auto super, musi być tylko model lang (combi) i silnik 2.2 lub 2.4 oraz duży diesel, reszta jest zasłaba. Samochód godny polecenia.
~Patryk
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Świetny samochód dla turysty, ponieważ jest ekonomiczny jak na samochód terenowy. Z racji wysokiego zawieszenia Opel jest idealny na wycieczki w teren czy do lasu. Osobiście muszę dodać, że nie wybudowałbym domu tak szybko gdyby nie mój Opel i jego wspaniałe silne 4x4.
~fan
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Dla mnie doskonały. Na pewno nie na długie podróże z dużymi prędkościami, ale samochód ogólnie rewelacyjny. Teraz mam nowy model 2.2 tdi i sie zastanawiam po co zmieniałem. Niekupujcie nowych bo nie warto są plastikowe. Stara fronterka to solidne metalowe auto, które nie kaprysi.
~Frontera Sport
Sport 2.0 i 115KM 85kW
FRONTERA hmm ma duzo wad ale jeszcze wiecej zalet:) nie bede pisal jakis bzdetow czemu warto ja kupic albo nie poprostu trzeba sprobowac jak sprobowalem nie zaluje i nawet wiem jaki bedzie moj nastepny samochod :) pozdrawiam wszystkich wlascicieli tych wspanialych samochodow
~mack - maciek72@tenbit.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
jezdze od 4 lat , non stop na LPG , wszystko by bylo ok gdyby nie to ze trzesie i nei da sie poszalec - ale gdybym to chcial uzyskac to bym nie kupowal frontery ale jakas BMW :) frontera jest naprawde dobrym samochodem - zreszta che go wymienic na nowszy model FRONTERA B
~frota
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Ja jestem w miarę zadowolony. Wiedziałem co kupuje,nie najnowszą konstrukcję,awaryjną i paliwożerna,jesli się potrafi z tym pogodzić to reszta jest do zniesienia. Auto dobre na zimę,i lekki teren,pakowne i wygodne. Mimo wieku nadal potrafi byc ładne
~Hatake
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Jeździłem tym samochodem 4 lata. Pracowałem jako dziennikarz i jeździłem nim po połowie Europy. Zrobiłem nim 80 tys, z czego 60 tys. na LPG. Auto bardzo dobre w teren, bardzo praktyczne, ale KOSZMARNIE awaryjne.
~Marek
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Mialem 11 letnie auto po dwoch latach jazdy w mieszanych warunkach prawie cale sie rozpadlo.Jezeli mialo by jezdzic w trudniejszym terenie (do czego naprawde nie jest stworzone) to nie wiem czy wytrzymalo by pol roku
Dziennik kosztów dla Opel Frontera A
12,8
15,9
~sharxhunter@interia.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Super samochód zarówno dla młodych jak i starszych osób lubiacych indywidualny styl i przyjemna jazde...Naprawde polecam kazdemu amatorowi zarowno 4x4 jak i cabrio( sam mam hard topa)...extra pojazd na zime jak i na lato