Oceny Opel Frontera A Sport

Oceny Opel Frontera A Sport – wybierz silnik

Najnowsze oceny Opel Frontera A Sport

~Leszek
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Aut jest w rodzinie od 17 lat. Nie jest mocno eksploatowane ale zrobiło już u nas ok. 100 tysięcy km. Nigdy nie przytrafiła się żadna poważna awaria a auto zawsze wracało do domu na kołach. Nawet amortyzatory nigdy nie były przez nas wymieniane a mają jeszcze ok 60%. Auto czasami używane w terenie (do polowań) - radzi sobie zaskakująco dobrze, nawet w ciężkim terenie pod warunkiem, że ma założone typowo terenowe opony. Super auto za te...
~Darker
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jeździłem samochodem w pracy, w lesie. Samochód nie zaskakiwał poważnymi awariami i spełniał swoje zadanie. Dobra i niedroga terenówka. Wiem, że kupiłem z dużym przebiegiem i wymienionym silnikiem, ale to nie miało żadnego znaczenia. Jedynie później miałem problemy z instalacją LPG, ale ta też była leciwa. Ogólnie naprawdę nieźle. Przy jeździe na LPG to naprawdę jedna z najtańszych terenówek w eksploatacji codziennej.
~sebano79
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jak na auto w tym wieku , codziennie eksploatowane w terenie jest super. Zero rdzy (blachy ocynk), zawsze dowiozło mnie do domu. Wjeżdżałem w miejsca gdzie małymi ciągnikami nie mogli! Ale to też zasługa opon.
~Patryk
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Świetny samochód dla turysty, ponieważ jest ekonomiczny jak na samochód terenowy. Z racji wysokiego zawieszenia Opel jest idealny na wycieczki w teren czy do lasu. Osobiście muszę dodać, że nie wybudowałbym domu tak szybko gdyby nie mój Opel i jego wspaniałe silne 4x4.
3,6
~ttt
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Za takie małe pieniądze masz terenowe auto i do tego duzo lepiej wyglądajace niż konkurencja z podobnych rocznikach. Nie jest to super OFF-ROAD ale zdażyło mi sie że 4x4 ratowało mnie w ekstremalnych sytuacjach. Dla zwykłego uzytkownika potrzebującego terenówki NIE DO KATOWANIA auto SUPER
~PABLO
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Ładne, zgrabne auto wielozadaniowe, jako drugie auto w domu idealne za małą kase. Niestety nie na bardzo ciężki teren typu głębokie błoto, ale poza tym praktycznie uniwersalne i przyjemnie się prowadzące, po załączeniu napędów nieco sztywnieje (napędy tylko w terenie nigdy na czarnym) reduktor pomaga wyjść z każdej opresji, wiele też zależy od kierowcy. Osobiście jeszcze się moją franią nie zakopałem :)
Dziennik kosztów dla Opel Frontera A Sport
11,2
17,5
~tutacz@poczta.onet.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Świetne autko w teren, poruszam się nim w pracy, co prawda dopiero 20 tysiaków nim zrobiłem ale jestem zadowolony, mógłby palić mniej bo pożera mi 13-15 l gazu. Napęd przedni i skrzynia redukcyjna przydają się dopiero w skrajnie trudnych warunkach. Nie polecam opon 255/75 bo na nich autko "pływa" na 225 znacznie lepiej.
~sharxhunter@interia.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Super samochód zarówno dla młodych jak i starszych osób lubiacych indywidualny styl i przyjemna jazde...Naprawde polecam kazdemu amatorowi zarowno 4x4 jak i cabrio( sam mam hard topa)...extra pojazd na zime jak i na lato
~Frontera Sport
Sport 2.0 i 115KM 85kW
FRONTERA hmm ma duzo wad ale jeszcze wiecej zalet:) nie bede pisal jakis bzdetow czemu warto ja kupic albo nie poprostu trzeba sprobowac jak sprobowalem nie zaluje i nawet wiem jaki bedzie moj nastepny samochod :) pozdrawiam wszystkich wlascicieli tych wspanialych samochodow
~Aaron
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jest to moje pierwsze auto terenowe i bardzo je sobie chwale. Jest to chyba najtańsza terenówka do utrzymania na rynku. Polecam każdemu kto lubi czasami zjechać z asfaltu.
Opel Frontera A Sport