Ocena kierowcy - Opel Frontera A Sport

mmkl1, 15 lat temu
Silnik 2.0 i 115KM 85kW
Rok produkcji 1992
Opel Frontera A Sport 2.0 i 115KM 85kW 1991-1998 - Oceń swoje auto
Karoseria : jak na 17 lat trzyma się doskonale. jedno małe ognisko korozji koło znaczka na masce.
Jak na auto z tego rocznika i z tym przebiegiem ma tylko jedną małą wadę: muszę wymienić uszczelkę pod deklem klawiatury :) A jednak to nie uszczelka tylko poprostu po tylulatach silnik był brudny. Po wymyciu wszystkiego jest czysto i sucho więc OK :D Co do osiągów to jest bardzo dobrze. Potrafi nieźle wystrzelić spod świateł hehehe wtedy ludki w innych samochodach mają dziwne miny tego typu :/ jak nie mogą mnie dogonić.
To nie limuzyna tylko terenówka więc działa tak jak powinna!! Jak dla mnie OK, a do tego dobrze zestopniowana.
W do mojej A4 się nie umywa ale prowadzi się dobrze!!! Moim zdaniem dość zwrotna. Nie mam problemów na parkingach :)
Po za jednym mankamentem jak szeroki słupek B, który utrudnia wjazdy na autostrady i drogi szybkiego ruchu nie mam zastrzeżeń, po za tym z tej wysokości wszystko widać.
Po przejechaniu 3km do wszystkiego się przyzwyczaiłem i zaczęło nabierać sensu rozmieszczenie przycisków i przełączników.
Super. Szybko grzeje a przy otwartym szyberdachu i włączonej wentylacji mam pseudo klimke:) Nie miałem jeszcze okazji pojeździć w kabrio ale już niedługo.
Ogromna :) Troszke utrudnione (chyba) wsiadanie na tylną kanapę ale ja tam nie siadam hahaha
Jak na terenówkę przyzwoicie :)
Jeszcze dokładnie nie wiem :) Ale z czasem uzupełnię te rubryki :) No to już wiem: Jak na 1,7t spalanie w miescie (bo tylko tam jak narazie ją użytkuję) jest OK. Co do cen częsci to jeszcze nie wiem bo nic nie musiałem kupować.
Jak za te pieniążki jestem bardzo zadowolony!!! Z każdy dniem coraz bardziej :D
Narazie Brak :D:D:D jedyny drobny problem jaki miałem do tej pory to brak świateł przednich. Myślałem że to przełącznik przy kierownicy, ale okzało się ze trzeba było rozpiąć i zapiąć jeszcze raz kostkę elektryczną pod kierownicą bo zaśniedziała. Teraz jest OK!!!!!!
Tutaj nic nie napisze hehehe Oby tak dalej. :)
Dziennik kosztów dla Opel Frontera A Sport 2.0 i 115KM 85kW
11,2