Lista ocen Opel Frontera A Standard (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~igs123
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Wnętrze bardzo wygodne do podróży, a ilość miejsca zadowoli nawet najwybredniejszych ;) Nieco przeszkadza bardzo wysoka podłoga z tyłu. Dla wielu osób bywa to raczej nietypowa pozycja siedzenia (choć na szczęście miejsca na nogi zawsze jest dosyć).
~maciej sz
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
przestrzeni jest w pi...., kierowca siedzi wygodnie pasażer z przodu jeszcze lepiej z tyłu mogło byc ciut lepiej ale jak na samochod tego typu jest nice, nie slychac silnika z tyłu :P
~frontera4x4
Standard 2.4 i 125KM 92kW
OGROMNA przestrzeń. Po złożeniu siedzeńtylnych poprostu rewelacja. Jeśli ktoś zajmuje się łowieniem karpi i ma ogrom sprzętu to spokojnie się załaduje. Wchodzi nawet mała łódka.
~ajak1
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
z przodu i w bagażniku bez zastrzeżeń, z tyłu moje trzy córki mają nieco ciasnawo, ale moze dlatego że częściej jeżdżą multiplą i każda ma tam do dyspozycji swój osobny fotel.
~mpalusz@gazeta.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Z przodu miejsca duzo z tylu tez jest dobrze no i bagaznik tez niemaly po zlozeniu tylnych siedzen mamy prawie 1800 litrow a przed 520l w wersji 5d a na dachu relingi
~gocha
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
pomimo tego że jest to wersja Sport i jest 4 osobowa dla mojej trzyosobowej rodziny jest idealny .Jest to jedyny samochód w którym mogę jechać z tyłu
~frota
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
w wersji long jest naprawdę duzo miejsca nie tylko dla kierowcy ale również tylna kanapa daje sporo wygody Bagaznik obszerny
~nightman, www.opelfrontera.pl
Standard 2.8 TD 113KM 83kW
5 osób ma wystarczająco miejśca, a we 4 można sie nawet w tym aucie spokojnie wyspać w razie braku lokum na wypadzie w teren
~Hatake
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Średnia ilość miejsca dla kierowcy, ale 5 osób + 5 par nart na dachu i pełny bagażnik, można jechać wszędzie.
Dziennik kosztów dla Opel Frontera A Standard
14,4
14,2
~pan CIARABACH
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
mam 195cm, jestem zadowolony z przestrzeni dla kierowcy,a czy reszta ma miejsce to już mnie nie obchodzi:-)
Opel Frontera A Standard