Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 (78)

~gosc
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Wygląd silnik, zawieszenie - super. Wykonanie wnętrza - no cóż tutaj myśle że w chinach zrobili by to lepiej. Po 3 tyś odpadły pierwsze plastiki, niespasowane odcienie plastików, nierówne szczeliny itd.
~zakochany
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Zakochałem się już na reklamie przed wprowadzeniem do sprzedaży.
~góralik
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
240 000 i nic sie nie dzieje . wszystkie podzespoły orginalne , zadna zarówka sie nie spaliła . Generalnie auto spisuje się dużo lepiej niż było zakładane przy zakupię BARDZO DUŻY POZYTYW
~marbie
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Generalnie auto oceniam doskonale - po przesiadce z Vectry C jestem pod ogromnym wrażeniem postępu Opla w tej klasie samochodów. Jako następny, jak na razie, planujemy Insignię OPC!
~stanlimek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
bardzo fajne autko , czytac ponizej co napisane .
~ooo
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Jestem zadowolony z auta. Praktycznie pancerne zawieszenie nic się tu nie dzieje niepokojącego a w ciągu 4 lat i 70 tys wymieniłem 2 sworznie metalowo gumowe za niewiele ponad 200 zł. Wszystko. Silnik - super. Cichy, niewiele pali jak na tak sporą masę auta, elastyczny. Trzeba pilnować regularnej wymiany oleju i filtrów. Nic się nie zadzieje. Niestety nie mogą tego powiedzieć o osprzęcie, ale cały czas mówimy o drobiazgach - zawór EGR, słynny...
4,1
~Mariusz
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Bardzo fajne autko zwłaszcza na trasę. Jest dość ekonomiczne i przede wszystkim ładne.
~Cezary W.
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Auto posiadsam okolo 2 lat, jestem jego drugim wlascicielem(przesiadlem sie z Hondy Accord z 2007r i to byl duzy blad) w tym czasie zrobilem niecale 40tys km. Do zakupu sklonila mnie bardzo ladna stylistyka, zarowno na zewnatrz jak i w srodku. Posiadam wersje Cosmo w kolorze czarnym z kremowa skora, wyglada zacnie. Jesli chodzi o komfort podrozowania nie jest on najlepszy, mimo dosc postawnej sylwetki Insignia ma malo miejsca w srodku a w...
~samochodomaniak
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
samochód jak na tą cenę jest fantastyczny, passat to już nie ta liga do bmw i audi brakuje, ale poczytajcie na forach o bmw samochód za 300 a tyle usterek!

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,9
~marek47
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Jak na auto klasy sredniej uzwywane na codzien do pracy przebieg miesieczny ok 7-8 tys za duzo wizyt w serwisie i strata czasu i kasy Brak komfortu bezawaryjnosci w porównaniu do wczesniej uzytkowanej HONDY ACCORD
Opel Insignia I Hatchback