Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 (78)

~wojcichhh@o2.pl
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Wiadomo ze BMW AUDI czy Merchendes pewnie lepiej wykonane daje wiecej prestizu . Jezeli kogos stac dlaczego nie,poza tym ostatnimi czasy to inne marki czesciej goszcza w serwisie niz Insygnia.
~Przemek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym autem. Mam go od stycznia i przejechałem 38tyś km. Auto moim zdanie w stosunku jakości do ceny jest najlepsze w swojej klasie. Mam wersje lift z silnikiem 160 km. W wyposażeniu brakuje mi tylko 4x4 automatu i pełnych skór. Zapłaciłem 105tyś za forda chcieli 85 ale był golas za toyotę 140 a za Passat 120 i też bez rewelacji. Mam 190cm wzrostu miejsca dla kierowcy naprawdę wystarczy auto się super prowadzi...
~góralik
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Mialem zamiar kupic inne atuto z połki premium ,ale po analizie wyszlo mi na to ze insygnia najlepiej wypadla w stosunku do tego co oferuje i za ile . Jak do tej pory i z niezawodnoscia tez nie jest zle. TAk naprawde okaze sie dopiero po 200000km co to jest warte .
~Michał
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Ma trochę niemiły dźwięk na zewnątrz szczególnie na wolnych obrotach i podczas dodawania gazu do 1500 obr. Pracuje trochę \"metalicznie\". Nie można nic zarzucić w kwestii dynamiki. Jazda na autostradzie na 6 biegu przy prędkościach podróżnych 160-180 km/h to czysta przyjemność. (Silnik)
~ksiazetylicza
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
świetny samochód. Jest duży, dobrze wyposażony, dobrze się prowadzi i bardzo dobrze się prezentuje.
~rom
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Piękny sportowy wygląd mam czarną na 19calowych felgach z jasnym wnętrzem. Niema auta które mogło by konkurować pod względem wizualnym z Insignią w tej klasie. Materiały wykończenia bardzo dobrej jakości. Genialne światła AFL- polecam. Ekonomiczny bezawaryjny samochód godny uwagi.
3,5
~tdci
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Generalnie fajny i mocny silnik ale w okolicach 1500 - 1800 obr/min zdarza mu się szarpać. Oczywiście serwisanci z Opla problemu nie dostrzegają (Silnik)
~Werner
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
nigdy nie byłem fanem opla, wręcz mogę powiedzieć, że 95% modeli nie podobała mi się. nigdy nie przypuszczałbym, że sam kupię opla, a jednak. Jak do tej pory jestem zadowolony. Obawiam się trochę polskiego serwisu.
4,1
~dominik
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Plusy: Fajna linia - naprawde ladne auto. Mocny i ekonomiczny silnik, spory bagaznik, dobre zawieszenie Minusy: skrzynia za slaba jak na ta klase auta, slabe audio, matarialy w srodku troszke tanie
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
~Daniel driver
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Jak dla mnie doskonale i wystarczajaca, lubie ten niemiecki koncern i jeszcze sie na nim nie zawiodłem poprzednie auto jakie miałem to była vectra c 2.0 dti 2004r 100 konna. Przez 2,5 roku poza wymiana oleju i filtrów co sezon wymieniłem jeszcze przekładnie a dokładnie zregenerowałem niskim kosztem 600 zł i dostałem na nia 2 lata gwarancji. zrobołem tym autkiem 75000 km, i mam tylko nadzieje ze insignia mi bedzie służyć tak samo. Pozdrawiam
Opel Insignia I Hatchback