Lista ocen Opel Insignia I (33)

~maverick80
Hatchback Facelifting 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Po przejechaniu tylu kilometrów nie można mieć zastrzeżeń bo kupiłem co chciałem i wszystko chodzi tak jak trzeba, a wygląda najlepiej, myślałem że jak się przesiądę na coś większego to już sobie dam spokój z myśleniem o samochodach a tu wręcz przeciwnie. Już wiem co będzie moim kolejnym autem
Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Polecam do bezpiecznej spokojnej jazdy. Komfort w fotelu, autko przyjemnie płynie na 18" 120km/h na 6tym biegu. Przyjemne nagłośnienie, blusik i w trase. Wyścigi spod świateł z dostawczakami można robić, choć przy 4k obrotów leci jak dzik w żołędzie, ale nie o to chodzi w tym aucie. Spokojna jazda z rodziną, na miasto wychodzi okolo 11 l Pb. Trasa do 8l Pb.
2,7
~Ja
Hatchback 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Wygodne i komfortowe w trasie jak i w mieście , niestety bardzo awaryjne i dużo pali
2,5
~Adrian
Sedan 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
silnik jak dla mnie trochę za głośny w środku a części drogie w silnikach 1.8 często padające chłodniczki oleju cena 600 do 800 i tylko radze oryginał zamienniki szybko padają rozrząd kompletny marki INA z pompą wody i tak dalej 1600 do 1800 płyny exploatacyjne wszyscy mechanicy zalecają oryginał nie wiem czemu często padające przewody wspomagania zamiennik 300zł oryginał 600zł sprzęgło kompletne bez dwumasy 1500zł dwumasa 1800zł do 2000zł (Silnik)
~Darek
Hatchback 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony. Dobrze trzyma się w zakrętach. Super skrzynia. Dokładna nawigacja. Spalanie adekwatne do masy, nie odstrasza. Piękna linia nadwozia. W samochodzie czuć klasę wyżej. W środku bardzo ładnie i intuicyjnie nawet z nocy bez problemu. Jeżeli ktoś lubi trochę sportu i elegancji to samochód dla niego. Troszkę brakuje mu z 20koni ale i te 140koni daje sobie w miarę rade.
1,4
~Diana
Sedan 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Porażka renault laguna przy insigni to bezawaryjne auto (Silnik)
~Paweł Łagowski
Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Polecam z czystym sumieniem - zresztą to mój trzeci Opel, każdym jezdzilem ponad 3 lata i nigdy się nie zawiodłem.
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I
7,8
10,3
13,3
~Jacek 47 lat
Sedan 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Autko bardzo sympatyczne, pięknie się je prowadzi,daje przyjmność z jazdy.