Lista ocen Opel Insignia I (6)

~Voinic
Sedan Facelifting 2.0 Turbo ECOTEC 250KM 184kW
Auto przede wszystkim warte swojej ceny. W Internecie krążą bardzo złe opinie o Insigniach. Myślę, że w dużej mierze są przesadzone. Być może liczba awarii, często drobnych, jest większa niż w autach topowych marek, ale uważam, że cena w stosunku do jakości jest niska. Moim zdaniem Inisignia to lepsze auto niż się powszechnie wydaje. Za tę samą cenę można kupić znacznie mniej zużytą lub lepiej wyposażoną Insignię niż podobne auta w tym segmencie.
~Misza z Kalisza
Hatchback Facelifting 2.0 Turbo ECOTEC 250KM 184kW
W tej konstelacji samochód jest optymalny. Wygodny, komfortowy, cichy, dynamiczny i przy 4x4 - bezpieczny na drodze.
3,7
~janekh
Sedan Facelifting 2.0 Turbo ECOTEC 250KM 184kW
samochód jak na opla całkiem niezły, jakość wykonania wnętrza pozostawia trochę do życzenia, ale tak jak napisałem jak na opla jest ok. mechanicznie auto ok, przez 2 lata i ponad 100 tkm robione tylko naprawy okresowe - filtry i oleje jeżeli chodzi i drobne usterki to przez 2 lata strzeliły już dwa ksenony - na szczęście aso stanęło na wysokości zadania i uznało to za naprawę gwarancyjną
3,8
~marcin
Country Tourer 2.0 Turbo Ecotec 250KM 184kW
Dobrze jak kupimy ja taniej, używana. Nowa, myślę , że za droga.
~Mikołaj Jaryczewski
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 250KM 184kW
Przy 400 NM lepsza skrzynia biegów poprawiła by osiągi (Skrzynia biegów)
~Cyryl
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 250KM 184kW
Tylko średnio. Przeciętniak za duże pieniądze. Paliwożerny. Prawie zerowa widoczność do tyłu. Małe lusterka boczne. Komfort? Zbyt twardy - może to wina 18 zalowych obręczy.