Lista ocen Opel Insignia I (241) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 212 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~patryk
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC Start/Stop 140KM 103kW
za sześc lat tylko zbiornik płynu chłodniczego do wymiany bo kapalo. Dobrze ze sygnalizuję jak jest mało płynu. Reszta to oleje, klocki , filtry
~automaniak
Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo ECOTEC 195KM 143kW
160 tys km i brak usterek, drobnych i większych. Czytałem kiedyś na jakimś forum że Insignie są problemowe. Wg mnie chyba takie po wypadku i źle naprawione.
~Piotr
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
to czujniki parkowania, to czujniki tylnych drzwi, to szyberdach, to siłownik tylnej klapy (automatyczne otwierani/zamykanie) - co chwile coś.
~Komor
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
W pierwszym roku użytkowania padł nieoczekiwanie akumulator, który został wymieniony w ramach gwarancji. Poza tym nic drobnego i dużego się nie zepsuło.
~Roman
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
W sumie to przez ten czas były dwie małe usterki - padł kompuer pokładowy(w Aso pogrzebali przy sofcie i było już ok) i wymiana żarówki
~Zadowolony właściciel Opla
Sedan 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Nie miałem do tej pory żadnych usterek, przegląd techniczny do dowodu rejestracyjnego po 3 latach samochód przeszedł bez najmniejszych uwag.
~Paweł
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
W aucie nic sie nie psuje, auto z polskiego salonu, brak listy usterek pomimo serwisowania do końca w ASO, no ale to był wymóg leasingu
~art
Hatchback 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Cos klekocze przy odpalaniu na zimno.Nikt za bardzo nie moze dojsc co to jest...a ja nie mam czasu na wymiany polowy silnika...jak strzeli to naprawie
~M.P.
Sports Tourer 2.0 CDTI ecoFLEX 130KM 96kW
Pare drobiazgow wyszlo (tu przycisk tam zatrzask). Wsyzstko w normie. Opel przynajmniej w Niemczech usuwa wszystko na gwarancji bez mrugniecia okiem.
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I
7,8
10,3
13,3
~Maciej
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
dporo drobiazgów sie pier... Odpadają chromy, przycisk otwarcia klapy, blokada wentylacji, odpadanie plastyku przy konsoli środkowej-miejsce na kubki.