Oceny Opel Insignia I Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC Start/Stop 140KM 103kW 2011-2013

Opel Insignia I Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC Start/Stop 140KM 103kW 2011-2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Insignia I Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC Start/Stop 140KM 103kW 2011-2013

2,9
~Py
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC Start/Stop 140KM 103kW
To jest tak okrutny gniot, że słów brak. Najbardziej żenujące auto w mojej karierze i nie mówię tu o osiągach, wyglądzie itd to to wszystko jest nieważne kiedy ciągle go odstawiasz do mechanika. Nowa królowa lawet. Silnik pod gaz super i to jest największy plus tego auta ale w utrzymaniu opel jest przeje***ny. Skrzynia tragedia M32 2.5k byle gówniana część w stówkach, rozrząd 3,5 k ( łańcuch o trwałości paska), 2mas 2,5k. Inne bzdury których...
~patryk krk
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC Start/Stop 140KM 103kW
polecam samochód tylko z jednym silnikiem 1,4 turbo 140km. Mam kuzyna ktory pracuje w oplu w Krakowie i mi polecił. Do 300tys jezdzi bez usterki. powyżej 300 tys, trzeba wymienić łancuch i dwumas i do 500 tys lata. Zresztą to jest jedyny silnik w którym opel wypuszczał z LPG fabrycznym więc był go pewny. Silnik dynamiczny dzieki turbinie i ekonomiczny. trasa 9 litrów gazu , Miasto 12,5-13 LPG
~patryk
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC Start/Stop 140KM 103kW
piękne kombi tylko musi być benzyna z 1,4 turbo 140 KM z gazem i można jezdzić tanio, konfortowo. Mam kuzyna który pracuję w Oplu w Krakowie i doradził mi że to jedyny bezawaryjny silnik. Reszta silników w benzynie to skarbonki bez dna takie jak diesle. Te silniki do 300 tys. działają bezproblemowo. Pózniej trzeba wymienic łancuch i dwumas to lataja do połbanki. Zresztą opel zaleca gaz tylko w tym silniku bo reszta sie nie nadaje. Gaz sam...
~Pablo
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC Start/Stop 140KM 103kW
Auto ma wszystko co potrzeba, mój egzemplarz bardzo dobrze wyposażony. Silnik żwawy, dobrze się prowadzi, auto bardzo wygodne i pojemne.
~krakus
Od nowości mam i jestem zadowolony . Polecam silnik 1.4 zwlaszcza pod gaz