Oceny Opel Insignia I Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW 2009-2011

Opel Insignia I Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW 2009-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Insignia I Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW 2009-2011

Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Polecam do bezpiecznej spokojnej jazdy. Komfort w fotelu, autko przyjemnie płynie na 18" 120km/h na 6tym biegu. Przyjemne nagłośnienie, blusik i w trase. Wyścigi spod świateł z dostawczakami można robić, choć przy 4k obrotów leci jak dzik w żołędzie, ale nie o to chodzi w tym aucie. Spokojna jazda z rodziną, na miasto wychodzi okolo 11 l Pb. Trasa do 8l Pb.
3,6
~kamil
Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Zawód. Elektryka w tym aucie to porażka. Auto ma spory przebieg, ale to nie usprawiedliwa problemów. Uzytkuje niecałe 4 miesiące aw tym czasie mam problem z wyświetlaczem nawi-który padł, światłami afl-wyskakuje problem-brak długich świateł, problem z klapą bagażnika-szaleje, pojawił się problem z odpaleniem, problem z czujnikiem desczu. Na minus też silnik, który 140koni ma chyba tylko na papierze. Ogólnie podoba m się tylko wygląd tego auta,...
3,8
~piotr
Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Ogólnie fajne auto, ale tylko z wyglądu niestety. Slabe materialy, dobre jesli nie starsze niz 5 lat i ponizej 100 tysiecy przebiegu. Bardzo słaby lakier, silnik 1.8 to żart w tym samochodzie. Gdyby był lepiej wyciszony i silnik miał z 50 koni więcej to nwet nawet. A nawigacji lepiej nie używać...
1,9
~Andrzej
Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
To mój 4 i ostatni opel, zawsze to samo wycieki sonda lambda i czyszczenie plastików. 1.8 ma 140 koni ale jedzie jak by miał o połowę mniej. Nie polecam
~Andrzej
Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Wygodne duże auto. Dobrze się trzyma drogi na 18" szerokich oponach.
~kris
Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Autko bardzo fajne ładny designe. Komfortowy i przestronny
~Paweł Łagowski
Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Polecam z czystym sumieniem - zresztą to mój trzeci Opel, każdym jezdzilem ponad 3 lata i nigdy się nie zawiodłem.
3,7
~Adrian
Sports Tourer 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Widoczność bardzo dobra wg mnie :) ale zawsze może być lepiej (Widoczność)
Opel Insignia I Sports Tourer