Lista ocen Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW 2009-2013 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemas
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
To jest piękny samochód z dobrym silnikiem, który radzi sobie bez większego problemu z tą masą (1760kg) oraz potrafi dostarczyć wiele przyjemności z jazdy. Do tego auto przy spokojnej jeździe jest bardzo ciche i elastyczne, natomiast przy bardziej gwałtownym naciśnięciu na pedał przyspieszenia wydaje bardzo przyjemny dźwięk i fajnie wciska w fotel. Również odpalenie tego auta to bardzo ładny dźwięk. Mam ten samochód od września 2015 i nadal...
~~BEN~
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Jak na razie mam te same osiągi jak i w Toyocie 2 litrowej. Oczywiście, że przy prędkościach pow. 180 km wzrasta, ale to logiczne. Przy 240 nie czuje się tej prędkości, a trzymanie drogi b.dobre. Toyotka przy 220 bardziej poddawała się wiatrom bocznym i paliła pow.160 jak smok. Tu zużycie jest bardziej równomierne do prędkości
~Lam
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Samochód mimo swojej masy bardzo dynamiczny. Przy spokojnej jeździe potrafi naprawdę być oszczędny. Gdy trzeba depnąć to jest z czego"odkręcić",ale wtedy za to płacimy... Przy średniej V:180, bardzo ostrej jazdy osiągnąłem wynik 17,8 na odcinku 200Km. Przy tej masie i dynamice doskonale!
~peiyongyi
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
niestety pali jak mały czołg, zarówno w mieście jak i poza miastem
~kropek
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
dość wysokie koszty jak kupujesz orginały
Opel Insignia I Sports Tourer