Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 (44) - Całokształt

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~łukasz
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
wiadomo auto ma swoje lata, przez dwa lata przejechałem nim ponad 32000 kilometrów. Zawsze dojechałem do celu, zawsze odpalił. Bardzo tanie części, jak ktoś ma smykałkę do mechaniki może wszystkie wymiany i naprawy robić pod domem. Ja za poważne rzeczy się nie zabierałem ale skoro wymiana rozrządu z częściami kosztuje nie więcej niż 200 złotych to lepiej żeby lepiej zrobił to człowiek, który robi takie rzeczy na co dzień. Idealny samochód dla...
~lestat
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Duży bagażnik, dużo miejsca także dla pasażerów, części dostępne (no chyba że się ma skrzynię automatyczną jak ja:) ), przewieźć możno całe mnóstwo rzeczy (ale wiadomo: van czy furgon to z niego nie będzie) no i poszaleć też się da (jak by się uprzeć to i niezłego "sporting-a" moża by było zrobić). wygląda na pewno lepiej niż skody i VW-ny z tamtych lat. wrzucić do takiego gaz i moża chulać (zresztą robię razem z ojcem tylko 30000 rocznie)
~jacek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Bardzo polecam to auto wszystkim. Jeżeli kupicie mało wyeksploatowany pojazd, to wasze zadowolenie na pewno nie będzie mniejsze od mojego. Brak jakich kolwiek awarii, oszczędność spalania, ergonomiczność to jest to czego szukałem. Nie ważne że brak w nim wygód i że ma aż 20 lat, ale taka eksploatacja i taka bezawaryjność moim zdaniem przebija wszystkie nowe auta.
~piotrek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Tak jak ktos pisal. Dobry samochod za niewielkie pieniadze. do tego chwali sie duzy bagaznik, po rozlozeniu siedzen mozna sporo przewiezc. Co do blacharki to sie trzyma. Sa slady rdzy, ale nie tragedia - da sie podmalowac, jak na 18 lat to super, zwlasza ze nie jest garazowany
~tomaszeq81@o2.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Kocham to autko :) Warunek niezawodności: trzeba o niego dbać jak o dziecko, a odpłaci się z nawiązką. Gdyby jeszcze nie ta blacha...ale wszystko da się zrobić ;) A za rok 18 urodziny !!!! :))) Chyba się szybko nie rozstaniemy :)))
~bruno31
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
bardzo dobry sam za te oieniadze szkoda ze z tym silnikiem nie ma mlodszych niech sie chowa 1.4 pomimo drobnych usterek i rdzy warty polecenia do spokojnej i ekonomicznej jazdy zdecydowanie dobry kadet niz nexia mimo ze duzo mlodsza
~mxm
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jest poprostu dobry jak na swoje late i klase. Przez 14lat swojego zycia w polsce ani razu nie rozkraczyl sie na drodze na tyle zeby nie mozna bylo dalej jechac. Za to co przezyl a tej jazdy nie mozna nazwac "delikatna" wielki RESPEKT :)
~Kudłaty
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto ogólnie dobre, ale jak w większości Opli słabe blachy, sam wykonałem już wymiany progów oraz reperaturki błotników tył, resztę blach zrobiłem sobie przy okazji kilku stłuczek (oczywiście nie moja wina ). Jak dla mnnie to jedyny zarzut co do tego auta.
~kufand
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak na konstrukcje z lat 80-tych to oceniam bardzo dobrze , silnik rewelacja duża rezerwa mocy nie dławi się nie ma znaczenia czy sie jedzie samemu czy w 5 osób . Na zime przydała by się podgrzewana przednia szyba i fabryczne wyciszenie komory silnika .
~przema18@o2.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Samochód jest typowym miejskim autem, choć dużo większym niż proponowane dzisiaj. Ale chyba po to go stworzyli. Dość dobra dynamika i komfort jazdy. Duży bagażnik, ładana linia nadwozia. Samochód w swej klasie można ocenić za dobry produkt.
Opel Kadett E Hatchback