Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 (74)

~jacknn
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Świetne tanie i bezawaryjne auto, jednak mało wygodne i troszkę szumiące
~kamijah
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
za takie pieniazki swietny samochodzik, niezawodny, jego sylwetka nie odstrasza przy nowych autkach,dobrze sie prowadzi, w tej klasie i wieku samochodow nie widze lepszego, apetyt na paliwo w normie. Silniczek dosc zwawy.
3,2
~łukasz
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
wiadomo auto ma swoje lata, przez dwa lata przejechałem nim ponad 32000 kilometrów. Zawsze dojechałem do celu, zawsze odpalił. Bardzo tanie części, jak ktoś ma smykałkę do mechaniki może wszystkie wymiany i naprawy robić pod domem. Ja za poważne rzeczy się nie zabierałem ale skoro wymiana rozrządu z częściami kosztuje nie więcej niż 200 złotych to lepiej żeby lepiej zrobił to człowiek, który robi takie rzeczy na co dzień. Idealny samochód dla...
~Zbyszek ze Słupska
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Z posiadania kadetta jestem zadowolony na innego bym się nie zamienił kadetty to tak naprawde to mi się podobają ,czy te starsze czy łeski mają specyficzny wygląd.
4,1
~skala@axel.com.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
problemy przy redukcji z 3na 2 bieg, zbyt długie przełożenia (Skrzynia biegów)
~maciek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Niezawodny i pomimo swego wieku ciągle może się podobać, u mnie ma już dożywocie.
3,6
~maciek519
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
ogółem autko ok troszkę trzeba się napracować żeby autko było sprawne........ no cóż wiek swoje robi????
~albert
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
na te lata (już jest pełnoletni ma 18 lat) i przebieg 310 tyś jest bardzo dobrze wyciszny ( w porównaniu do poloneza z 94r ) (Wyciszenie)
2,7
~Andrzej
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
bedzie ci dlugo sluzyl (chyba ze zezre go korozja)
Dziennik kosztów dla Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
9,1
4,1
~michał
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
cofanie nie należało do przyjemności, przyciemnianie szyb nie pomagało w tym (Widoczność)
Opel Kadett E Hatchback