Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 (74)

~jacek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Bardzo polecam to auto wszystkim. Jeżeli kupicie mało wyeksploatowany pojazd, to wasze zadowolenie na pewno nie będzie mniejsze od mojego. Brak jakich kolwiek awarii, oszczędność spalania, ergonomiczność to jest to czego szukałem. Nie ważne że brak w nim wygód i że ma aż 20 lat, ale taka eksploatacja i taka bezawaryjność moim zdaniem przebija wszystkie nowe auta.
~Tanatos
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Cena mala, spalanie niewielkie, dynamika dobra i zywonosc, zywotnosc, zywotnosc. Gdyby nie modoly mozna powiedziec ideal. Dla tego samochodu czas jakby sie zatrzymal-wiecznie młody :)
~wizard
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
świetny samochód dla rodziny, a 3 drzwiowa wersja to samochód dla studenta. tani w utrzymaniu, ekonomiczny, niskie ceny części, wygodny i przestronny, spod świateł też zrywny. pakowny.
~nomad
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Bardzo przyjemny samochód za bardzo małe pieniądze. Koszty części , śmieszne. Należy jednak pamietać, że wiek robi swoje no i blacha.... tu trzeba uważać.
3,8
~kufand
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak na konstrukcje z lat 80-tych to oceniam bardzo dobrze , silnik rewelacja duża rezerwa mocy nie dławi się nie ma znaczenia czy sie jedzie samemu czy w 5 osób . Na zime przydała by się podgrzewana przednia szyba i fabryczne wyciszenie komory silnika .
3,8
~lestat
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Duży bagażnik, dużo miejsca także dla pasażerów, części dostępne (no chyba że się ma skrzynię automatyczną jak ja:) ), przewieźć możno całe mnóstwo rzeczy (ale wiadomo: van czy furgon to z niego nie będzie) no i poszaleć też się da (jak by się uprzeć to i niezłego "sporting-a" moża by było zrobić). wygląda na pewno lepiej niż skody i VW-ny z tamtych lat. wrzucić do takiego gaz i moża chulać (zresztą robię razem z ojcem tylko 30000 rocznie)
~pentla
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
auto jak chodzi to chodzi,te pierdoły można pominąć,zawsze jesteś u siebie,możesz holować na warsztat do znajomego,ale auto na trasie nie może padać,będę zmieniał
~skan76@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Trudno obiektywnie spojrzeć, ole gdyby nie te cholerne korniki w podłodze i progach, były idealnym autem srednie klasy, oczywiście na nasze polskie warunki.
~tomaszeq81@o2.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Kocham to autko :) Warunek niezawodności: trzeba o niego dbać jak o dziecko, a odpłaci się z nawiązką. Gdyby jeszcze nie ta blacha...ale wszystko da się zrobić ;) A za rok 18 urodziny !!!! :))) Chyba się szybko nie rozstaniemy :)))
~gobo007@kki.net.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak na auto tej klasy jest lepiej niz dobrze. Ogolnie polecam. Malo awaryjne, wygodne, tanie w utrzymaniu. DObrze spisuje sie na LPG.
Opel Kadett E Hatchback